HTML resimleri gözükmüyor

Endersqui

Femtopat
Daha fazla  
HTML ile basit bir resimli onay butonu yapmaya çalışıyorum resme basıldığında onay verecek ama resmin yolunu doğru yazmama rağmen Preview eklentisinde ve Google da gözükmüyor. Önceden buna benzer bir şey yapmıştım ve o zaman görünüyordu hatta kullandığım resim bile aynı.

HTML:
<!DOCTYPE html>
<html lang="en">
<head>
 <meta charset="UTF-8">
 <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">
 <title>Document</title>
</head>
<body>
 <h1>Resimli Onay Butonu</h1>
 <form>
 Ad Soyad:
 <input type="text" name="" id="">
 <br>
 <br>
 <input type="image" name="kedi" id="kedi" src="Resimler/kedi.jpeg" width="200">
 </form>
</body>
</html>

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmadı bir bug var gibi sanki ama
Direk c:/users/..../resimler/kedi.jpg olarak dener misiniz? Fotoğraf özelliklerinden tam adresi bulabilirsin. Örnek olarak yazdım yukarıdakini

Olmadı bir bug var gibi sanki ama
Birde resim html dosyasının içinde olsuna. Masaüstünde falan olmasın. Html dosyasının içinde olursa daha sağlıklı sonuç alırsınız

Path'in doğru olduğundan emin olduğunuzu varsayıyorum. Terminale veya tarayıcı konsoluna hata dönüyor mu?
hayır bir hata çıkmıyor (Path'i dosyadan path yolunu kopyalayarak da denedim olmadı)

Direk c:/users/..../resimler/kedi.jpg olarak dener misiniz? Fotoğraf özelliklerinden tam adresi bulabilirsin. Örnek olarak yazdım yukarıdakini

Birde resim html dosyasının içinde olsuna. Masaüstünde falan olmasın. Html dosyasının içinde olursa daha sağlıklı sonuç alırsınız
Pathi dediğin gibi de denedim ayrıca dosya HTML klasörünün altında

Yeni konular

Geri
Yukarı