HTML ve CSS için kaynak önerisi

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 1 haftadır kariyer hedefim siber güvenlikten Full stack developer yönüne doğru kaydı ve kararlıyım da bu işte. Mantığını beğendim.
İşe HTML ve CSS ile başlmak gerekiyor anladığım kadarı ile. Haliyle kaynak önerisi bekliyorum. Hafif paslanmış B2 İngilizcem var (B1 sayın). Yabancı kaynak çok da sıkıntı değil o sebeple.

Yazılı kaynak olarak Jon Duckett'ın bu kitabını buldum:
Sizce iyi midir, bununla başlanır mı bu işe veya ne önerirsiniz? Kitaplardan çalışmayı seven biriyim, hep el altında olduğu için ama bak bu çok daha mantıklı derseniz YouTube veya Udemy kurslarına da bakabilirim.
Yol haritası olarak bu arkadaşın haritası bana mantıklı gözüktü ama önerilere de açığım. İçimden bir ses önce Front'u hallet sonra Back'e geç diyor ve kendisini pek susturamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
W3Schools ve MDN. Sade, anlaşılır ve düzenli hazırlanmış dokümanlar. Her zaman el altında olup çalışırken de açılıp bakılan ilk kaynaklar bunlar zaten. Bunların dışında bir şeye gerek duyulacagini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı