HTML yazılan kodlar Navbar'ın içine giriyor

dorukabi

Decapat
Daha fazla  
Ana sayfaya yazı veya resim ekleyince Navbar'ın içine giriyor. Bir çözümü var mı?

Ekran görüntüsü 2023-09-15 191531.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl boş yapan? Kodunu görmeden nasıl bir yorum yapmamızı bekliyorsun ki? Sana verilen bir soruya cevap dahi vermedin.

Adam bana Flex yapın dedi ve düzeldi ben de sağ ol dedim engelli bir bireyim artık benimle uğraşmayın moralim bozulacağı kadar bozuldu iyi akşamlar.

Adam bana Flex yapın dedi ve düzeldi ben de sağ ol dedim engelli bir bireyim artık benimle uğraşmayın moralim bozulacağı kadar bozuldu iyi akşamlar.
Yani dostum önce çözmedi dediğin için öyle yazdım. Neyse kırdıysam özür dilerim, biraz hava almanı öneririm kafan boşalır. İyi geceler.

Yani dostum önce çözmedi dediğin için öyle yazdım. Neyse kırdıysam özür dilerim, biraz hava almanı öneririm kafan boşalır. İyi geceler.

Cok teşekkür ederim. Senin gibi iyileride var. Fakat bazıları gelip benzer konularimda da yasandi. Bu benden bir şey istemek yerine hemen yargılamaya falan basladilar. Bol soru isaretli cümlelerle kucuk dusurduler beni. Yakında her yerden hesaplarimi kapatmayi dusunuyorum. Sana cok teşekkür ederim. Cok iyi birisin.

Kırdıysam bende özür dilerim, iyi geceler.

Sorun degil. Sadece benzer olayları cok yasayip gecici ban yiyince bende biraz onyargiyla yaklastim. Gercekten forumlar artik sinir bozucu. İnsanları gicik eden tiplerle dolmus. Bende aliskanlık olarak ön yargı yapinca size bulastim. Asil ben ozur dilerim.

Cok teşekkür ederim. Senin gibi iyileride var. Fakat bazıları gelip benzer konularimda da yasandi. Bu benden bir şey istemek yerine hemen yargılamaya falan basladilar. Bol soru isaretli cümlelerle kucuk dusurduler beni. Yakında her yerden hesaplarimi kapatmayi dusunuyorum. Sana cok teşekkür ederim. Cok iyi birisin.
Yani bu forumda 10 kişi görsen 8'i yardım etmek ister ama dediğin gibi troll atanlar da oluyor. Kendine dikkat et, proje yapmaya devam et. Proje yaparsan gelişirsin bunu unutma. Sende iyi birisin dostum, kapatma hesaplarını kod yazmaya devam et.

Ben sandım ki o siyah yazıyı logonun yanına almaya çalışıyorsun. Aşağıdaki section'a koymak istiyormuşsun.

3 olasılık var.
  1. Divleri açıp kapatırken uçlarındaki >'ı unuttun.
  2. Açtığın div ve kapattığın divler tutmuyor.
  3. En olası ihtimalle o siyah yazıyı yanlış bölüme koydun. Siyah yazının kodunu kopyala ve devamındaki farklı bir div bloğunun içine koyarak dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı