HTML'de butona tıklayınca nasıl GIF çıkması sağlanır?

Eğer butona tıklayınca bir şey çıkmasını istiyorsanız JavaScript gerekli ama 2. bir HTML sayfasına GIF'i oluşturup. button'a target="blank" ile o sayfayı açabilirsiniz.

Yok böyle değil dostum ben direk tıkladığında site içi gitmek istiyorum dosyanın konumuna değil

O zaman GIF adresi yerine HTML sayfasının konumu yazıcaksın. Oluşturduğun HTML sayfasına GIF'i ekle eklemek istediklerini ekle

<İmg src="isim.gif">

O zaman GIF adresi yerine HTML sayfasının konumu yazıcaksın. Oluşturduğun HTML sayfasına GIF'i ekle eklemek istediklerini ekle.

Aga peki butonu çerçeveleme şansım var mı yoksa illa böyle kalmayacak değil mi ben bunun hakkında az etiket ve komut biliyorum bildiğin en güzel etiket/komutları atar mısın?
O zaman GIF adresi yerine HTML sayfasının konumu yazıcaksın. Oluşturduğun HTML sayfasına GIF'i ekle eklemek istediklerini ekle.

<İmg src="isim. GIF">

GIF'in boyutunu ekrana Full sığdırmak istiyorum nasıl yapacağım boyutu kaç yapmam lazım.

Hiçbir şey bilmeden bir şeyler yapmaya çalışmaktansa bildiklerinin üzerine katarak bir şeyler yapmaya çalış. İlla bunu yapma, farklı bir şeyle başla sonra öğrendikten sonra yaparsın.

HTML, CSS hiçbiri hakkında bilgi sahibi değilsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı