HTPC tarzı oyun bilgisayarı toplayacağım bileşen önerisi verirseniz sevinirim

Silverstone SG05BB mi yoksa Cooler Master Elite 130 mu? (Kasa)

• SG05BB

Oy: 1 50,0%
  • Elite 130

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

Technology

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar HTPC benzeri ama filmden daha çok konsol gibi kullanacağım ve seyahatlerde yanıma alacağım küçük ama güçlü bir bilgisayar toplayacağım. Öncelikle APU kullan diyen arkadaşlar olabilir apu kullanmak istemiyorum harici ekran kartlarını seviyorum :D

Kasa Cooler Master Elite 130 Mini-ITX kasa olacak lütfen silverstone sg05 önermeyin 350tl kendisi :) ama eğer bu aldığım kasa(130 tl) ile yanına alacağım psu 350 tl yi geçecek olursa silverstone sg05 alacağım.

Ekran kartında R7 260X 2GB 128Bit AMD düşündüm kendisi 350 tl ve Silverstone'un kasasına sığıyor bu kartı alırsam 450 watt yeter mi? Ve 128Bit çok mu düşük olur? Bildiğiniz daha iyi ve küçük bir kart varsa önerin lütfen. Anakart da AMD işlemci için MSI FM2-A75IA-E53 düşündüm Intel işlemci olacaksa (1150 i3 düşündüm) MSI Z87I.

Aralarında bir fiyat farkı var ama bu sorun değil. İşlemci soğutucusu, harddisk ve monitör olmadan bütçem 1500tl bildiğiniz daha iyi bileşenler bu fiyatlarda varsa bana söyleyin lütfen nerden alabileceğimide belirtirseniz sevinirim. İyi akşamlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı