Huawei AX3 Dual Core nasıldır?

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba. Huawei AX3 Dual Core kullanan ve yorumlayabilecek var mı? Düzgün çekmiyor diyen çok kişi gördüm almaya çekiniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Huawei AX3 ve Xiaomi AX1800 arasında kaldım, kullanmış olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa bizim için faydalı olacaktır.
İki model hakkında da çekim problemi yaşayan çok fazla. Çin sürümüne göre oldukça kısıtlamışlar. AX1800de bunu Çin sürümü gibi yapabiliyordunuz yanılmıyorsam.

Anladığım kadarıyla, bunlar sadece fiber ile bağlanıyor VDSL ile bağlanamıyor. Ancak, modem ile bağlantıladığınızda evinize daha güçlü ve stabil wifi yaynı sağlıyorlar.

VDSL hattımda router olarak kullanıyorum. Çok büyük bir evde olmadığım için çekim problemlerim bitti. Türk Telekom’un verdiği TP-Link W9970v3’ten sonra ilaç gibi geldi. Aktif olarak 4 telefon, 2 PC, 1 tablet bağlanırken bağlantıda sıkıntı olmuyor.

(TP-Link modeme WAN portundan bağlı.)

VDSL hattımda router olarak kullanıyorum. Çok büyük bir evde olmadığım için çekim problemlerim bitti. Türk Telekom’un verdiği TP-Link W9970v3’ten sonra ilaç gibi geldi. Aktif olarak 4 telefon, 2 PC, 1 tablet bağlanırken bağlantıda sıkıntı olmuyor.

(TP-Link modeme WAN portundan bağlı.)
VDSL hattında kullanmıyorsun TP-Link modemden bağlantı alıyorsun. Eğer parantez içinde belirtmemiş olsaydın, birçok kişinin VDSL-modem niyetine satın alıp kullanamamasına neden olacaktın. Parantezi gözden kaçıranlar için cevap verdim.

Geri
Yukarı