Huawei Band 6 bağlantı sorunu

Sawi

Hectopat
Merhaba bugün Huawei band 6 almıştım telefonum Xiaomi Redmi Note 8 fakat Huawei sağlık uygulamasına Huawei band 6 bağladıktan 5 dakika sonra bağlantı kopuyor ve arada bir internet kablosuz gözüküyor yani bluethooth ve Wi-Fi çakışması oluyor Huawei sağlık uygulaması arka planda açık olsa bile telefon ekranını söndürdükten sonra veya farklı uygulamaya geçtikten sonra(Huawei sağlık uygulamasını kapatmadan) Huawei band 6 ile telefonum bağlantı kopuyor birisi mesaj atarsa göremiyorum Huawei sağlık uygulamasına arka planda pil tüketimi gibi bütün izinleri versemde bağlantı kopuyor. Aldığıma pişman oldum çözüm yok mu? Modemim Vodafone Huawei ADSL.

Modeminin arayüzüne girip channel (kanal) ve channel width (kanal genişliği) değerlerini değiştir. Kanalı(Channel) 11 yapabilirsin. Kanal genişliğini de(Channel Width) 20MHz olarak değiştirebilirsin.

Modeminin arayüzüne girip channel (kanal) ve channel width (kanal genişliği) değerlerini değiştir. Kanalı(channel) 11 yapabilirsin. Kanal genişliğini de(channel width) 20MHz olarak değiştirebilirsin.

Bluetooth kapalı olsa bile bu hatayı veriyor. MIUI güncelleştirdikten sonra oldu bu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-18-18-08-08-021_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-01-18-18-08-08-021_com.miui.home.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 117

Geri
Yukarı