Huawei Bootloader kodu nasıl alınır?

Honor 9 Lite modeli var. Önceden Huawei'nin resmi sitesinden alabiliyorduk. Kaldırmışlar, nereden kodu bulabilirim? Kod olmadığından Bootloader'ı açıp TWRP atamıyorum.

Yok mu çözümü bilen?

Son düzenleme:
Honor 9 Lite modeli var. Önceden Huawei'nin resmi sitesinden alabiliyorduk. Kaldırmışlar, nereden kodu bulabilirim? Kod olmadığından Bootloader'ı açıp TWRP atamıyorum.

Yok mu çözümü bilen?

Telefonun DC-unlocker degil HCU Client – Repair any Huawei IMEI,MEID, Unlock FRP bootloader destekliyor. DC-unlocker da telefonun icin Bootloader code okuma ozelligi mevcut degil. Hcu-Client ile Bootloader kilidini kirabilirsin fakat odeme olarak euro istiyorlar. Android 8 alti cihazin varsa maliyet dusuyor fakat Android 8 ustu bir cihaza sahipsen alttada ekledigim gibi 19 euroluk bir fiyat cekiyorlar. Ben onceden kullanmistim telefonumun arkasini acip kisa devre yaptirip oyle telefona bagliyorsun ardindan 72 saatlik lisanli hesabinla Bootloader kilidini kirabiliyorsun ayrıyeten DC Phoenix ile tum imaj dosyalarini kopyalayabilirsin. Telefonu Bootloader kilidini sanirim root atmak icin kullanacaksin sana onerim Android 9 da bu islemi yapman cunku Android 10 ve uzerinde Fastboot'ta device lock FRP lock yaziyor. Emin olman icin desteklenen cihazlari burada gosteriyorlar kendin bak telefonun modeli ve model kodu bootloader icin uygunmu diye Supported Huawei models & features

• 72 hours license for unlimited all functions + DC Phoenix – 19 eur

Geri
Yukarı