Huawei D15 vs Acer Swift 3 vs Lenovo V14

Azimgoksel

Femtopat
Daha fazla  
https://www.epey.com/laptop/karsila...v14-g2-82ka00ectx_acer-swift-3-sf314-43-r0ab/

Bu 3 laptop arasında kaldım. Üniversiteye giderken yanımda götüreceğim.

Office, film, Chrome ve hafif ve 10-12 yıllık oyunlar(GTA 4, GTA 5, Crysis 1, Far Cry 3 gibi.) için alacağım.

Şu an şöyle düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim. Huawei ve Acer arasında seçim yapıp eğer deyecekse Lenovo alacak kadar para eklemek ama daha üstüne çakabilecek bir bütçem maalesef ki yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. Baglantıdaki bilgisayar yerine huawei ya da acer almak biraz daha mantıklı geldi çünkü tn ekranlı lenovonun tek artısı 4+8 olabilen ama 4+4 olarak gelen ram ,huawei veya acerdaki ips ekran daha ağır bastı benim için aynı fiyat bareminde.
Lenovo alın aralarında en iyisi o
Bencede lenovo daha iyi fakat tn ekranli olması ve aradaki 1000 tl fiyat farkına değer mi bilemiyorum.Açıkçası 8+8 ram yapılabilse huawei ya da acer ikisinden birini alırdım.

Peki acer yada huaweiden hangisi daha iyi onlar arasinda bi seçim yapıp 2 seceneğe indirebileriz en azından.

Son düzenleme:
Bencede lenovo daha iyi fakat tn ekranli olması ve aradaki 1000 tl fiyat farkına değer mi bilemiyorum.Açıkçası 8+8 ram yapılabilse huawei ya da acer ikisinden birini alırdım.

Peki acer yada huaweiden hangisi daha iyi onlar arasinda bi seçim yapıp 2 seceneğe indirebileriz en azından.
Ben olsam Huawei tercih edeerdim Acer en kalitesiz markalardan biri bu laptop işinde.

3 model arasında Huawei D15 en alınabilir model. Ancak bellek yükseltmesi yapılamayacağı için 16GB'lık versiyonu tercih edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı