Huawei D16 2024 alınır mı?

Bütçe
25.000 TL

murathanc

Hectopat
Makaleler
1
Borsa, hisse senetleri ve coin takibi özelinde ve genel kullanım için bilgisayar bakıyorum. Video seyredeceğim, ara sıra oyun oynayacağım. Uzun süre donmadan kasmadan kullanacağım bir bilgisayar arıyorum. D16 i5 12450H 16 RAM 512SSD olan modeli dışında bir tavsiyesi olan var mıdır?

Borsa, hisse senetleri ve coin takibi özelinde ve genel kullanım için bilgisayar bakıyorum. Video seyredeceğim, ara sıra oyun oynayacağım. Uzun süre donmadan kasmadan kullanacağım bir bilgisayar arıyorum. D16 i5 12450H 16 RAM 512SSD olan modeli dışında bir tavsiyesi olan var mıdır?

i5 13420H ve 16 GB RAM 1TB SSD'li modelini alabilirsiniz

Oyun da oynamak istiyorsan bu fiyatı ofis tarzı bilgisayarlara vermek yerine ofis tarzı görünümlü Gaming laptoplara vermeni öneririm her türlü işini de görür oyununu da oynatır

25k ya merak ettim öyle laptop atabilir misiniz?

Dediğim tarzda kendi bilgisayarım var Acer Aspire 7 ama stokta yok diye biliyorum ve bütçeni 3k aşıyor benimki sadece öneriydi Huawei marka bilgisayara istediğin kriterler için para vermeni önermiyorum şahsen çünkü, bu tip modellere bakabilirsin araştırarak onun dışında link atabileceğim kesin bir model şuan bulamadım.

Dediğim tarzda kendi bilgisayarım var Acer Aspire 7 ama stokta yok diye biliyorum ve bütçeni 3K aşıyor benimki sadece öneriydi Huawei marka bilgisayara istediğin kriterler için para vermeni önermiyorum şahsen çünkü, bu tip modellere bakabilirsin araştırarak onun dışında link atabileceğim kesin bir model şu an bulamadım.

Kriterlerimiz düşük diye lüks bilgisayar kullanmayalım mı? Arkadaşın yazdığı işler dışında arada Among Us oynamak için Matebook 16s aldım ve işimi gayet iyi görüyor

Ekran kartı yok oyun oynatmaz.

bu veya başka model cihazlarda ssd artırılabilir mi ram tek 16 mı 88 mi gibi soruların cevaplarına nasıl ulaşabilirim?

Ekran kartı yok oyun oynatmaz.
Casper i7 x600 model cihazda rdr2 oynansığını görmüştüm,o kadar kesin olmayalım
Gaming pc geafikleri kadar olmasa da oyun oynatıyor bu tip cihazlar

Bu veya başka model cihazlarda SSD artırılabilir mi RAM tek 16 mı 88 mi gibi soruların cevaplarına nasıl ulaşabilirim?

Casper i7 X600 model cihazda RDR2 oynansığını görmüştüm, o kadar kesin olmayalım.
Gaming PC geafikleri kadar olmasa da oyun oynatıyor bu tip cihazlar.

O modelin ekran kartlı halide var.

Hocam bende D15 var. Laptop çok güzel. Tasarımı falan hoş. Oyun konusunda eğer valorant, HOİ4, age of history vb. oyunları rahat kaldırır. Ben 144 fps sabit alıyordum neredeyse. Sarj konusunda da gayet başarılı. Fanlar gayet sessiz çalışıyor fakat oyunlarda ses yaratabiliyor. Laptop gayet hızlı çalışıyor. Ben de video izlemek, dersler için almıştım. Eğer bunları yaparsan memnun kalırsın ben açıkcası.

Geri
Yukarı