Huawei D16 2024 alınır mı?

Bütçe
25.000 TL
Alınır gayet güzel laptop işinizi fazlasıyla görür. Kız arkadaşım R7 5800H'lı Matebook 16 sahibi, her yönüyle çok memnun. Severek kullanıyor. Stardew Valley, Project Zomboid, Sims gibi oyunları da sorunsuz oynayabiliyor. Ağır oyunlar oynamayan ve genel olarak eğitim, iş, internet odaklı bir kullanıcı için fazlasıyla iş görür.

Alınır gayet güzel laptop işinizi fazlasıyla görür. Kız arkadaşım R7 5800H'lı Matebook 16 sahibi, her yönüyle çok memnun. Severek kullanıyor. Stardew Valley, Project Zomboid, Sims gibi oyunları da sorunsuz oynayabiliyor. Ağır oyunlar oynamayan ve genel olarak eğitim, iş, internet odaklı bir kullanıcı için fazlasıyla iş görür.

İşte bunu demeye çalışıyorum.

Hocam o bilgisayarın APU'su çok ağır ya da optimizasyon özürlüsü değilse rahatça oyun oynatır.

Kriterlerimiz düşük diye lüks bilgisayar kullanmayalım mı? Arkadaşın yazdığı işler dışında arada Among Us oynamak için Matebook 16s aldım ve işimi gayet iyi görüyor
Kriterlerin düşük diye sana kimse laf etmedi cümleleri doğru oku da yorum yap, diyorum ki madem oyun da oynamak istiyorsun ve sade bir tasarım istiyorsun ofis tarzı yerine ofis tarzı görünümlü gaming bir laptop al, çok lüks bir ülkedeymişiz gibi bir de bilgisayar mı sınıflandırıyorsun kendi kendine lüks-lüks değil diye anlamadım, her bilgisayar lüks bu ülkede zaten? Ayrıca konu sahibine öneri yaptım senin fikrin beni ilgilendirmiyor.

Kriterlerin düşük diye sana kimse laf etmedi cümleleri doğru oku da yorum yap, diyorum ki madem oyun da oynamak istiyorsun ve sade bir tasarım istiyorsun ofis tarzı yerine ofis tarzı görünümlü Gaming bir laptop al, çok lüks bir ülkedeymişiz gibi bir de bilgisayar mı sınıflandırıyorsun kendi kendine lüks-lüks değil diye anlamadım, her bilgisayar lüks bu ülkede zaten?

Ücret olarak sınıflandırma yapmadım nereden çıkardınız? Ürünlerin dış tasarımına göre ve özelliklerine göre sınıflandırdım. Örnek veriyorum siz oyuncu webcamiyle alacağınız performansı veya mikrofon, Gaming PC ile alamazsınız bu da Gaming PC almamak için basit nedenler arasına giriyor. 5 farklı 2.5kg civarlarında olan Gaming PC satın alıp birer süre kullandım ve en sonunda Huawei ile tanıştım ekran kartı olmasına bazen hiç gerek yokmuş amacı oyun olmayan birisi için ekran kartının önemi yok

Ücret olarak sınıflandırma yapmadım nereden çıkardınız? Ürünlerin dış tasarımına göre ve özelliklerine göre sınıflandırdım. Örnek veriyorum siz oyuncu webcamiyle alacağınız performansı veya mikrofon, Gaming PC ile alamazsınız bu da Gaming PC almamak için basit nedenler arasına giriyor. 5 farklı 2.5kg civarlarında olan Gaming PC satın alıp birer süre kullandım ve en sonunda Huawei ile tanıştım ekran kartı olmasına bazen hiç gerek yokmuş amacı oyun olmayan birisi için ekran kartının önemi yok
Kusura bakma da bana şuan konuda önerilen bilgisayar kendi malın olduğu için övmek zorundaymışsın gibi hissediyorsun gibime geliyor, konuyu açan kişinin mesajına bakarsan oyun da oynamak istediğini söylediğini görebilirsin.

Kusura bakma da bana şu an konuda önerilen bilgisayar kendi malın olduğu için övmek zorundaymışsın gibi hissediyorsun gibime geliyor, konuyu açan kişinin mesajına bakarsan oyun da oynamak istediğini söylediğini görebilirsin.

Elimde 8 çeşit laptop var hepsini aktif şekilde çalıştırıyorum neden kendi malım diye hepsini teker teker öveyim? Bende Huawei laptoplarından birkaç tane var ve PUBG Ultra ayarlar 45FPS civarlarında oyun oynatıyor dahili kartıyla konuyu açan kişiyede o yüzden Huawei cihaz tavsiye ettim ve ettiğim cihazda bende yok

Yeni konular

Geri
Yukarı