Huawei dizüstü bilgisayarlar nasıldır?

sneewilcox

Yoctopat
Daha fazla  
Evet, dikkat çeken cihazları ve kısa zamanda elde ettiği pazar payı ile, dizüstü bilgisayar dünyasının yeni oyuncusu olan Huawei hakkında ki deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaşmak isterseniz, bu cihazlardan birine sahip olmayı düşünenlere de ışık tutmuş olunur.

Huawei gerçekten yabana atılmaması gereken bir alternatif mi? Yoksa göründüğü veya gösterildiği kadar gözde büyütülmemeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei Apple yolunda ilerliyor. Kaliteli, şık ve ekosisteme uygun cihazlar üretiyor. Günlük kullanım ve güçlü donanıma uygun modelleri mevcut. Oyun için modeller sunmuyor tıpkı Apple gibi. Bilmedikleri bir şeyi yapmak yerine yıllardır şık cihazlar ürettikleri için laptop kısmında da öyle yapıyorlar kaba ve büyük oyuncu cihazları yerine. Huawei markası ile tanışalı 11 yıl oluyor ve Huawei P30 ile yoluma devam ediyorum. Laptop tarafında da çok beğaniyorum ve güzel işler çıkartıyorlar. Kesinlikle eften püften bir marka değil.

Dizüstü tarafında öne çıkacağı bir cihazına ben henüz rastlamadım. Kabuğu Apple cihazlarına benziyor, donanım olarak standart her markada olan şeyler var. Aynı donanım barındıran cihazlar içinde ucuz olanı ise tercih edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı