Huawei Enjoy 70 Serisi Tasarımı Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Huawei Enjoy 70 Serisi

Yapılan sızıntılara göre Huawei, Enjoy 70 serisini 5 Aralık’ta tanıtmayı planlıyor. Bu tanıtımdan önce cihazların tanıtım görselleri Weibo’da ortaya çıktı ve bu sayede Enjoy 70 ve 70 Pro modellerinin tasarımını görebiliyoruz. Huawei Enjoy 70, 720p çözünürlüğe sahip 6.75 inçlik bir LCD ekranla gelecek. Bu ekrana Kirin 710a yongası ve 22.5W hızlı şarjı destekleyen 6000 mAh’lık […]

Devamı: Huawei Enjoy 70 Serisi Tasarımı Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Huawei kullanıcısı olarak estetiğini çok beğeniyorum.Kamera baya klas görünüyor fotoğraf kalitesi yüksek diğer markalara göre bu model de merak uyandırıyor baya.

Samsung(bazıları çok kötü) ve Apple dışında kamera tasarımı yapabilen firma yok. Kafam kadar kamera havuzu koymaktan başka yaptıkları bir şey yok. Xiaomi'yi bundan ve yazılımından dolayı sevmiyorum, Huawei'yi de.

Samsung(bazıları çok kötü) ve Apple dışında kamera tasarımı yapabilen firma yok. Kafam kadar kamera havuzu koymaktan başka yaptıkları bir şey yok. Xiaomi'yi bundan ve yazılımından dolayı sevmiyorum, Huawei'yi de.

Optik zom, değişebilir diyafram vs. Olan kameradan ne bekliyorsun ki bunları çok geliştirdikce telefon kompakt fotoğraf makinesine benzer.

Samsung ultra serisi hariç tasarımları hiç beğenmiyorum özenmiyor adamlar.

Apple güzel cihazları olsa da herşeyde "En" diyebileceğin yanı yok sadece işletim sistemi kıyası yapabiliriz ama gereksiz pahalı cihazları var.

Xiaomi zaten bildiğimiz gibi ama çok fazla geliştiricisi var rom, moduller vs. olarak.

Huawei yazılımı kötü değil ki ekosistem olarak bile çok iyi yani kullanıcılar ekosistemini seviyorlar. Benimde Huawei bilgisayarım olsa ekosistemin kolaylıkları için tercih ederdim.

Samsung ultra serisi hariç tasarımları hiç beğenmiyorum özenmiyor adamlar.
Xiaomi'nin kafam kadar kamera havuzu koyup saçma salak yazılar eklemesinden iyidir.
Apple güzel cihazları olsa da herşeyde "En" diyebileceğin yanı yok sadece işletim sistemi kıyası yapabiliriz ama gereksiz pahalı cihazları var.
Apple zaten sevdiğim bir firma değil. Cihazlarının güzelliği zaten tartışılmaz. Gereksiz pahalı olduğu da doğru ama kamera tasarımında iyi. Saçma olsa da adamlar 5 seridir Pro serisinde aynı kamera tasarımı ve dizilimiyle çıkış yapıyorlar ve hala satılıyor. Büyük ihtimalle iPhone 16'da aynı şekilde olacak.

Xiaomi'nin kafam kadar kamera havuzu koyup saçma salak yazılar eklemesinden iyidir.

Apple zaten sevdiğim bir firma değil. Cihazlarının güzelliği zaten tartışılmaz. Gereksiz pahalı olduğu da doğru ama kamera tasarımında iyi. Saçma olsa da adamlar 5 seridir Pro serisinde aynı kamera tasarımı ve dizilimiyle çıkış yapıyorlar ve hala satılıyor. Büyük ihtimalle iPhone 16'da aynı şekilde olacak.

Güzelim sensörlerin ve işlemci performansının yazılımla içinden geçebiliyor Xiaomi :)

IPhone zaten kendine has ve ekosistemi çok iyi alan zaten bunlar için alıyor. Yani Apple müşterilerinin sadakatinden para kazanan firma :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı