Huawei Fit 2 vs Samsung Fit 3

• Konuyu başlatan megu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 116

megu

Hectopat
Anneme doğum günü hediyesi olarak almayı düşünüyorum. Bu ikisi arasında kaldım. Bu bütçede daha iyi bir öneriniz varsa o da olur.

Sizce bu saatlerden hangisi daha iyi olur? Kendisi Xiaomi telefon kullanıyor.

Galaxy Fit 3 öneririm. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, aklına takılan sorular varsa sorabilirsin.

Huawei Fit 2 de güzel model ama uygulamasını indirmek biraz uğraştırıcı. önce Huawei App Gallery indiriyorsunuz, sonra oradan Huawei Sağlık indiriyorsunuz.

Galaxy Fit 3 öneririm. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, aklına takılan sorular varsa sorabilirsin.

Huawei Fit 2 de güzel model ama uygulamasını indirmek biraz uğraştırıcı. önce Huawei App Gallery indiriyorsunuz, sonra oradan Huawei Sağlık indiriyorsunuz.
Saat/Bileklik için istediğim özellikler; bildirim, arama görme-cevaplama ve uzun batarya ömrü. Bunun dışında diğer özelliklerin pek bir önemi yok. Fit 3 modelinde bunları rahatlıkla yapabiliyor musunuz?

Uygulama indirme için uğraşırım sorun değil

Saat/Bileklik için istediğim özellikler; bildirim, arama görme ve cevaplama ve uzun batarya ömrü. Bunun dışında diğer özelliklerin pek bir önemi yok. Fit 3 modelinde bunları rahatlıkla yapabiliyor musunuz?

Uygulama indirme için uğraşırım sorun değil
Yazdıklarınızın hepsini başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Batarya ömrü olarak Samsung tarafından 13 gün denilmiş ama bu en ideal koşullarda test edilmişken alınan süre. Gerçekçi kullanımda AOD kapalı 9 gün süre aldım. Birkaç kere şarj olduktan sonra süre iyileşiyor diyorlar.

Aramayı saatten cevaplama Samsung'da yok. Yalnızca reddediliyor. Huawei Fit 2'de ise saat üzerinden telefonla görüşme artısı var. Anneniz bu özelliği kullanacaksa o daha mantıklı olur. Bunun harici konularda Samsung öneririm.

Yazdıklarınızın hepsini başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Batarya ömrü olarak Samsung tarafından 13 gün denilmiş ama bu en ideal koşullarda test edilmişken alınan süre. Gerçekçi kullanımda AOD kapalı 9 gün süre aldım. Birkaç kere şarj olduktan sonra süre iyileşiyor diyorlar.

Aramayı saatten cevaplama Samsung'da yok. Yalnızca reddediliyor. Huawei Fit 2'de ise saat üzerinden telefonla görüşme artısı var. Anneniz bu özelliği kullanacaksa o daha mantıklı olur. Bunun harici konularda Samsung öneririm.
Anladım hocam, o zaman samsung fit 3 modelini alacağım. Teşekkürler

Geri
Yukarı