Huawei Freebuds 3 alınır mı?

Ergosphere

Hectopat
Merhaba, bu kulaklık hakkında yazılan yorumların çoğu olumlu. Kullananlar var ise yorumlarını alabilir miyim? Bir de Samsung telefonlar ile ne kadar uyumlu çalışıyor? Teşekkür ederim.

Freebuds 3 kullanmadım, lakin izlediğim videolara göre fiyatını hak ediyor gibi. Eğer bütçeniz var ise ve almayı düşünüyor iseniz alınabilir. S1 serisi bu kulaklık ile rakip değil, ancak bütçenizi zorlamak istemiyor ve beni tatmin etsin diyorsanız yönelebilirsiniz.

S1 serisi bu kulaklık ile rakip değil

Aslında S1'in ses sürücülerinden biri balanslı armatür, biri dinamik. Dinamik sürücü bass verirken, balanslı armatür enstrümanları veriyor. Dinamik = bas ve kalın midler, balanslı armatür = tiz ve ince midler.

S1D'de sadece dinamik sürücü bulunuyor, düşük frekansı iyi veren sürücüden yüksek frekansları da duyuyorsun. Balanslı armatüre göre performans kaybı yaşanıyor.

Freebuds 3'te sadece 14mm dinamik sürücü var, bu da enstrümanları ve yüksek frekansları çok net duyamamana sebep oluyor.

Yani S1 > Freebuds 3 > S1D.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Fakat mikrofonu ve ses kalitesi iyi olan, Samsung telefonlar ile de uyumlu çalışan bir bluetooth kulaklık arıyorum.

Freebuds 3 hakkında Samsung kullanan kişiler tarafından yazılan bazı yorumlarda kulaklık kulaktan çıkarıldığında şarkının durmaması dışında çok memnunlar.

Yaklaşık dört aydır Freebuds 3 kullanıyorum. özellikle aktif gürültü engelleme özelliği otobüste yolculuk ederken film izlediğimde çok işime yarıyor. Silikonlu kulaklıklar rahatsız ettiği için kullanamıyordum o yüzden bunu tercih ettim. Ergonomisi çok güzel ve rahat bazen kulağımda olduğunu bile unutuyorum. Görüşme yaparken hem benim sesim hem de karşı tarafın sesi net geliyor sorun yaşamadım. Müzik performansı olarak ben genelde rock müzik dinliyorum oldukça iyi diyebilirim. Farklı android cihazlarla kullanan arkadaşlarım var bugüne kadar sorun yaşadıklarını duymadım. AI Life diye bir uygulaması var. Onu indirip bütün ayarlarını sorunsuz yapabiliyorsun. Sadece iphone cihazlarda bu uygulamanın olmadığını duymuştum.

Yaklaşık dört aydır Freebuds 3 kullanıyorum. özellikle aktif gürültü engelleme özelliği otobüste yolculuk ederken film izlediğimde çok işime yarıyor. Silikonlu kulaklıklar rahatsız ettiği için kullanamıyordum o yüzden bunu tercih ettim. Ergonomisi çok güzel ve rahat bazen kulağımda olduğunu bile unutuyorum. Görüşme yaparken hem benim sesim hem de karşı tarafın sesi net geliyor sorun yaşamadım. Müzik performansı olarak ben genelde rock müzik dinliyorum oldukça iyi diyebilirim. Farklı android cihazlarla kullanan arkadaşlarım var bugüne kadar sorun yaşadıklarını duymadım. AI Life diye bir uygulaması var. Onu indirip bütün ayarlarını sorunsuz yapabiliyorsun. Sadece iphone cihazlarda bu uygulamanın olmadığını duymuştum.
Çok teşekkür ederim detaylı ve güzel bir yorum olmuş.

Geri
Yukarı