FreeBuds 5I alınır mı?

Harun Çlik

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi Huawei ekosistemine uygun bir cihazım yok. POCO X3 Pro kullanıyorum. Huawei'nin Bluetooth kulaklığı olan "FreeBuds 5i" modelini almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bir öneride bulunabilir misiniz?

2 aydır kullanıyorum çok iyi, gürültü engelleme özelliği ve bir ton özelliği var. Bence alın.

Telefonunuzun markası nedir acaba? Ben Huawei kullanmıyorum. O yüzden bağlantı ya da özelliklerde problem olur mu diye sormak istedim.

Huawei alınabilir, alternatif olarak Buds 2 var.

Onu da düşündüm ama bu model Windows'ya da iOS işletim sistemleri için üretilmemiş sanırım kopmalar oluyormuş o yüzde FreeBuds 5I modelini tercih ettim.

Telefonunuzun markası nedir acaba? Ben Huawei kullanmıyorum. O yüzden bağlantı ya da özelliklerde problem olur mu diye sormak istedim.

Onu da düşündüm ama bu model Windows'ya da iOS işletim sistemleri için üretilmemiş sanırım kopmalar oluyormuş o yüzde FreeBuds 5I modelini tercih ettim.
Oppo a55, sorunsuz calısıyor. Bağlatında problem olmaz, iki cihaz bağlıyorum telefon ve ipad

Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi Huawei ekosistemine uygun bir cihazım yok. POCO X3 Pro kullanıyorum. Huawei'nin Bluetooth kulaklığı olan "FreeBuds 5i" modelini almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bir öneride bulunabilir misiniz?
ve basları cidden cok iyi bence, farklı modları var, isterseniz normal, tizleri yükseltme, bassları yükseltme, sesler... kulaklık uyum testi vs

Oppo A55, sorunsuz calısıyor. Bağlatında problem olmaz, iki cihaz bağlıyorum telefon ve iPad.

Ve basları cidden cok iyi bence, farklı modları var, isterseniz normal, tizleri yükseltme, bassları yükseltme, sesler... Kulaklık uyum testi vs.

Kulaklıktan memnun gibi görünüyorsunuz. Şu ana kadar olmasın dediğiniz bir şey yaşadınız mı?

Geri
Yukarı