Huawei FreeBuds 3 vs 3L

Makaleler
1
Huawein bu iki kulaklığından hangisini almalıyım bir türlü karar veremiyorum 3I'nin silikonlu olup 3'ün slikonsuz olması kafamı karıştırıyor.
Bununla beraber 3I'nin 10mm sürücüsü varken 3'ün 14 mm sürücüsü var.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bluetooth sürümü, kablosuz şarj gibi şeyler çok önemli değilse 3i modelinde daha iyi yalıtım ve daha iyi ANC var. 500-550 civarına düşerse ben de 3i ( veya benzer bir model )almayı planlıyorum.

Bluetooth sürümü, kablosuz şarj gibi şeyler çok önemli değilse 3I modelinde daha iyi yalıtım ve daha iyi anc var. 500-550 civarına düşerse ben de 3I ( veya benzer bir model )almayı planlıyorum.

Kablosuz şarj falan çok önemli değil benim için asıl önemli olan şey aktif gürültü engelleme ve ses kalitesi diğerleri önemli değil.

Kablosuz şarj falan çok önemli değil benim için asıl önemli olan şey aktif gürültü engelleme ve ses kalitesi diğerleri önemli değil.
Kulaklığı denemediğim için ses kalitesini bilemem ne yazık ki. Yine de az çok istediğiniz tip kulaklığı biliyorsunuzdur. Apple Earpods/Airpods tarzı bir kulaklık istiyorsanız Freebuds 3 daha iyi bir tercih olur. 3i ise silikonlu bildiğimiz uca sahip. Genelde yorumları incelediğimde ANC için Freebuds 3 alanlar istediğini bulamamış gibi. 3i için de biraz daha iyi denmiş ama yine çok iyi olmadığını belirtiyorlar.

FreeBuds 3 kullanan biri olarak, ANC özelliğinden oldukça memnunum inanılmaz işe yarıyor. Ama kanal içi model olmadığı için yarayabildiği kadar yarıyor. 3i'nin illaki ses izolasyonu daha iyi olacaktır.
Fakat freebuds 3'ün bassları zaten ancak tatmin edici seviyede, 3i'nin bence yeterli olmayacaktır. Sadece tahmin.

Yeni konular

Geri
Yukarı