Huawei FreeBuds 4i alınır mı?

LossSantos

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba bu ürün alınır mı? Kullanan var mı? Fiyatı şu an için nasıl? Telefonum Samsung S8, önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bütçe sıkıntınız yoksa ürün çok kaliteli ve güzel bir ürün tabii ki de alabilirsiniz. Ama bana sorucak olursanız kulaklığa o kadar para verilmez. Daha uygun bir şey almanızı öneririm.

Eğer bütçe sıkıntınız yoksa ürün çok kaliteli ve güzel bir ürün tabii ki de alabilirsiniz. Ama bana sorucak olursanız kulaklığa o kadar para verilmez. Daha uygun bir şey almanızı öneririm.
5 yıldan beri aynı kulaklığı kullanıyorum. Kablosu zarar görmese hala kullanacaktım. Demek istediğim eşyalarımı çok dikkatli kullanıyorum. O yüzden de almışken kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün arıyorum. Önerilerinize de açığım. Teşekkür ederim 🙂

Dosya Ekleri

• B9CDEB71-47A3-4F89-9281-890A668D726F.jpeg
    B9CDEB71-47A3-4F89-9281-890A668D726F.jpeg
    50,9 KB · Görüntüleme: 39
5 yıldan beri aynı kulaklığı kullanıyorum. Kablosu zarar görmese hala kullanacaktım. Demek istediğim eşyalarımı çok dikkatli kullanıyorum. O yüzden de almışken kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün arıyorum. Önerilerinize de açığım. Teşekkür ederim 🙂
Alacağınız ürün çok iyi ve kaliteli bir ürün. Uzun ömür konusunda şüphem yok. Düşünmeden alın derim o zaman.

Geri
Yukarı