Huawei FreeBuds SE vs Anker T100

klefei

Centipat
Daha fazla  
Huawei SE yeni çıktığı için neredeyse hiç inceleyen yok, forumlarda başlık açan yok. Anker R100 ise Türkiye'nin çok satan kulaklıklarından sizce hangisi neden daha iyidir, birbirlerini hangi konularda geçerler?

Huawei SE yeni çıktığı için neredeyse hiç inceleyen yok, forumlarda başlık açan yok. Anker R100 ise Türkiye'nin çok satan kulaklıklarından sizce hangisi neden daha iyidir, birbirlerini hangi konularda geçerler?

Bende Anker R100 almayı düşünüodum fakat çok fazla kronik sorun yorumu gördüm internete bir de mikrofon kalitesini beğenmedim dün FreeBuds SE sipariş verdim gelince deneyinimlerimi anlatırım.

Memnun kaldınız mı, ben de almayı düşünüyorum.

Ben memnün kaldım zaten daha önce hiç TWS kulakığım olmamıştı ama ilk aldığımda ben müzik dinlemiyormuşum dedim kulaklık güzel tek beğenmediğim noktası kısayoları çok az sadece sol veya sağ kulaklığa çift tıklamaya sonraki şarkı önceki şarkı durdur başlat veya Google asistan iOSa Siri'yi atayabiliyorsunuz ben asistanı atadım asistanı çağırıp yapaağım işlemi ona söylüyorum sesi artır azalt önceki şarkı sonraki şarkı gibi kısaca kulaklığı öneririm.

Geri
Yukarı