Huawei FreeBuds SE2 Bluetooth kulaklık gecikme problemi nasıl çözülür?

efegh

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı bayramlar. Huawei FreeBuds SE2 kulaklığım var. Gelen seslerde gecikme olduğunu bariz hissettirmese de algılanabiliyor. Kulaklığı başka bir laptopta denediğimde gecikme olmadığını fark ettim. Aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında Bluetooth device (personal area network) yazan yeri güncellediğimde güncel olduğunu söylüyor. Nasıl bir çözümü olabilir acaba?

Laptopun Bluetooth'u güçsüzdür belki, kulaklıkta düşük gecikme modu varsa açabilir misiniz?

Laptopun Bluetooth'u güçsüzdür belki, kulaklıkta düşük gecikme modu varsa açabilir misiniz?

Dostum öyle bir özelliği olduğunu sanmıyorum. Gecikme yaşadığım laptop MSI Bravo 15 isimli bir laptop. Diğer bilgisayarda ise HP'nin düşük seviyeli bir laptopu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hayırlı bayramlar. Huawei FreeBuds SE2 kulaklığım var. Gelen seslerde gecikme olduğunu bariz hissettirmese de algılanabiliyor. Kulaklığı başka bir laptopta denediğimde gecikme olmadığını fark ettim. Aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında Bluetooth device (personal area network) yazan yeri güncellediğimde güncel olduğunu söylüyor. Nasıl bir çözümü olabilir acaba?
Cihazın bluetooth alıcısıyla ilgili bir sorun. Öte yandan, kötü dediğiniz bilgisayarın görüntüyü düşük fps ile aktarması durumu varsa gecikmesiz gibi gözüküyor olabilir ben bunu yaşadım.

wifi ve bluetooth aynı frekansları kullanıyor haberleşme ağında. Wifi açıkken bluetooth sapıtır o yüzden, wifi adaptörüyle de alakalıdır kablolu bağlanabiliyorsanız internete öyle deneyin

Geri
Yukarı