Huawei Freelace Pro alınır mı, alternatifler nelerdir?

JustHoldMe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle spor ile ilgili ekipman başlığı bulamadığımdan oyuncu kulaklığı kısmından soruyorum, yanlış anlaşılmaya neden olduysam özür dilerim. Bildiğiniz üzere bazılarımızın kulak yapısı farklı olduğundan her kulaklık oturmuyor ve çoğunu atabiliyor. Benim de kulaklarım benzer yapıda ve Bluetooth kulaklığa ihtiyacım var. Kutulu ve ayrık kulaklıklar özellikle bisiklet binen benim gibi biri için risk teşkil etmekte çünkü düşmesi durumunda iyi ihtimal hasar alabilir, kötü ihtimalde kaybolabilir. Bu nedenle gözüme kestirdiğim bir kulaklık olan Huawei Freelace Pro açıklamalarında okuduğum kadarıyla güzel bir ürüne benziyor. Gerek batarya süresinin uzunluğu, gerek ses kalitesi, gerekse aktif gürültü önleyici ve dahili 3 mikrofon ile kaliteli ses aktarımı vs. bilgiler var. Bunun yanında ise daima forumlara ve videolara bakan ben neredeyse hiçbir forumda inceleme ve yorum bulamadım, bulduklarım az miktar kullanıcı yorumu da beni tatmin etmedi. Bu nedenle:

1. sorum: sizce bu kulaklı alınır mı? (güncelde en uygun fiyat 780 TL, düz 800 diyebiliriz)
2. sorum ise maksimum bu fiyatlarda önerebileceğiniz başka sporcu kulaklığı var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı