Huawei GR5 ROOT Sorunu

oznoz

Hectopat
Daha fazla  
Bu telefonun Bootloader kilidini kaldırdım, ondan sonra TWRP dosyasını telefona yükledim CMD'den. Sonra telefonu fabrika ayar menüsümde açtım ancak Huawei'nin kendi fabrika menüsü açıldı. Her yerde araştırdım ancak bu sorunu nasıl çözeceğimi bulamadım. TWRP menüsü açılması lazımdı Rom vs atmak için.

Stock ROM varken TWRP kurarsanız işletim sistemi recovery'yi otomatik olarak düzeltir. İşletim sistemini yamalamanız gerekiyor. TWRP dosyasını telefona tekrar yükleyin ama işlem bitince CMD satırına aşağıdaki kodu yazın.

Kod:
adb reboot recovery
TWRP açılınca işletim sistemini yamalayacak ve stok kurtarma menüsünün kurulmasını engelleyecek.

çok denedim senin dediğin gibi de denedim belki yanlış anlamışımdır diye sürekli bundan yazdım falan ama olmuyor hala

Yüklediğin TWRP sürümü bu cihaz için değildir. Eğer yanlış sürümde recovery yüklediyseniz cihaz otomatik olarak Bootloadere atar.Ancak sizin hatanızı anlayamadım. Orijinal recovery mi açılıyor ya da dediğim bootloader mi açılıyor?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı