Huawei P Smart 2019 Asphalt 9 Kuramama Sorunu

yavuzgg

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Play Store'da Asphalt 9 gözükmüyor. Browser üzerinden aradığımda ise sürümün desteklemiyor deniyor, güncel olmasına rağmen bu durumla karşı karşıyayım. Çözen birileri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum selamlar.Aynı problemle karşı karşıyayım.Büyük ihtimalle siyasi sorunlardan dolayı A.B.D Menşeili bazı ürünlere Çin Kaynaklı ürünlerden erişemiyoruz.Ben böyle düşündüm.Sorunun içeriğine gelecek olursak,cihazı ilk aldığımda Asphalt 9 1.4.1 sürümünü apk+obb şeklinde yükleyip kurmuştum,kusursuz bir oynanış periyodu geçirdikten sonra haliyle 1 hafta sonra güncelleme geldi,e tabi play store'da desteklemiyor gözüküyor,hemen internetten 1.4.3 apk+obb yüklemeye koyuldum,kurdum ama lisans hatası verdi.Lucky Patcher yükledim ama kendisi root gereksinimi istediği için ne kadar uğraşsamda düzelmedi.Root için de Huawei'nin bootloader kilidini açmak gerekiyor.İnternet üzerinde anlatan siteler var,lakin bir bilgisayar bağlantısı gerekiyor,bir kaç da işlem,yaparsan haber et.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı