Huawei Gspace'deki sohbet geçmişi iPhone'a nasıl aktarılır?

ahmetaran

Yoctopat
Daha fazla  
Bende Gspace uygulamsi uzerinden WhatsApp'i kullanıyorum. Eski yedeklerimi aktarip Huawei telefonda WhatsApp kullanmaya devam ettim. Fakat simdi iPhone'a geciyorum. Gspace'deki sohbet geçmişini iPhone'a nasıl aktaracağım?

iPhone taşı diye bir uygulama var. Gspace'e yükleyip yapacaksın. Olması lazım.

@ahmetaran Biraz konu ile alakasız lakin Huawei cihazda WhatsApp kullanmak için GSpace'e gerek yok. Mail'e yedeklendiğinde gelecektir diye düşünüyorum, ben başka cihaza geçerken o şekilde yaptım. Lakin Huawei cihazdan silmeden önce iPhone cihazda kontrol etmekte fayda var, bazen yedeklemede sıkıntı çıkabiliyor.

iPhone taşı diye bir uygulama var. Gspace'e yükleyip yapacaksın. Olması lazım.

Olmadi denedim ve isin sikintili yani gspace icinde google drive kurdum whastapp tan yedegi aldim ama google drive a iphone da yada bilgisayarda bakinca bisey gorunmuyor

@ahmetaran Biraz konu ile alakasız lakin Huawei cihazda WhatsApp kullanmak için GSpace'e gerek yok. Mail'e yedeklendiğinde gelecektir diye düşünüyorum, ben başka cihaza geçerken o şekilde yaptım. Lakin Huawei cihazdan silmeden önce iPhone cihazda kontrol etmekte fayda var, bazen yedeklemede sıkıntı çıkabiliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230604_091009_com.gspace.android_edit_701767240074951.jpg
    Screenshot_20230604_091009_com.gspace.android_edit_701767240074951.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 16
@ahmetaran Hocam tam yedeği açın. Dosyalar, fotoğraflar, videolar dahil. Daha sonra veri kaybı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı