Huawei GT2e saati arabaya bağlamak

night x rain

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Huawei GT2e akıllı saatimi arabaya Bluetooth üzerinden bağlayıp saatin ROM'unda bulunan şarkıları açmak istiyorum ama saat arabayı görmüyor.
Normalde kulaklıklar saatte gözükürken araba neden gözükmüyor sonuçta arabayı da ses vermesi için kullanacağım bunun bir yolu var mıdır? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei GT2e akıllı saatimi arabaya Bluetooth üzerinden bağlayıp saatin ROM'unda bulunan şarkıları açmak istiyorum ama saat arabayı görmüyor.
Normalde kulaklıklar saatte gözükürken araba neden gözükmüyor sonuçta arabayı da ses vermesi için kullanacağım bunun bir yolu var mıdır? Teşekkürler.

Arabanın Bluetooth menüsünden müzik bölümünü açıp öyle de denediniz mi?

Evet denedim yine olmuyor
Bende de GT3 Elite var hocam. Saate müzik atmadım hiç.. Yaklaşık 30dk içinde sizin için aşağıya inip deneyeceğim.

Dönüş yaparım. 🙏🏼
@night x rain Hocam az önce denedim. Ben de sizin gibi bağlanamadım. Sanırım iki sistem farklı çalışıyor. :)

Saatin bluetooth ayarlarında kulaklık, kalp cihazı vb. var ancak multimedia yok.

Telefonu arabaya bağlayıp, saat üzerinden telefonu ve dolayısıyla arabadaki medyayı kontrol edebilirsiniz. Ne kadar işinizi görür bilemiyorum. :)

Saygılarımla. 🌹

Son düzenleme:
Bende de GT3 Elite var hocam. Saate müzik atmadım hiç. Yaklaşık 30dk içinde sizin için aşağıya inip deneyeceğim.

Dönüş yaparım. 🙏🏼
@night x rain hocam az önce denedim. Ben de sizin gibi bağlanamadım. Sanırım iki sistem farklı çalışıyor. :)

Saatin Bluetooth ayarlarında kulaklık, kalp cihazı vb. var ancak multimedia yok.

Telefonu arabaya bağlayıp, saat üzerinden telefonu ve dolayısıyla arabadaki medyayı kontrol edebilirsiniz. Ne kadar işinizi görür bilemiyorum. :)

Saygılarımla. 🌹

Hocam öncellikle denediğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Çalışsaydı güzel bir özellik olacaktı benim için. Hiç telefonu araya sokmadan direkt saat-araba etkileşimi sade ve güzel olacaktı ama sağlık olsun ne diyelim.
Tekrar teşekkür ederim.

Hocam öncellikle denediğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Çalışsaydı güzel bir özellik olacaktı benim için. Hiç telefonu araya sokmadan direkt saat-araba etkileşimi sade ve güzel olacaktı ama sağlık olsun ne diyelim.
Tekrar teşekkür ederim.

Rica ederim hocam, elimden geldiğince...

Dediğiniz senaryo cidden pratik bir hamle olacaktı benim için de hocam ama SD kart ile devam. :)

Hayırlı geceler dilerim.

Geri
Yukarı