Huawei GT3 Pro telefonda ekran kararması oluyor

MKarahan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 sorum olacak;
1- Yakın zamanda Huawei Watch GT3 Pro aldım, videoda gördüğünüz gibi düğmeye basınca kadran 5 saniye sonra kararıyor. Ben sürekli açık kalmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim herhangi bir ayarı var mı?
2- Diğer fotoğrafta gördüğünüz For Spotify Controller uygulamasını Huawei sağlık uygulaması içinde bulunan AppGallery uygulamasından hem saate hem telefona indirdim. Bu uygulamanın herhangi bir zararı olur mu? Virüs ya da yazılımsal olarak.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240329_215237_One UI Home.jpg
    Screenshot_20240329_215237_One UI Home.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 13
  • 20240329-214837.gif
    20240329-214837.gif
    15,2 KB · Görüntüleme: 6
1. Ayarlardan AOD etkinleştirin.
2. Zararı yok.
AOD açık. Şöyle söyleyeyim. Mesela ben AppGallery'den kadran satın aldım. 7/24 ben kapatana kadar sadece o kadran olsun istiyorum. Ama saatte şöyle oluyor: 5 saniye satın aldığım kadranı gösteriyor 5 saniye sonra ekran kararıyor ve düşük ışıkta baska bir kadranda saat gösteriyor. Sağdaki düğmeye basınca tekrar satın aldığım kadranı gösteriyor 5 saniye sonra yine kararıp düşük ışıkta başka bir saat kadranı gösteriyor. Böyle yani..

AOD açık. Şöyle söyleyeyim. Mesela ben App Gallery'den kadran satın aldım. 7/24 ben kapatana kadar sadece o kadran olsun istiyorum. Ama saatte şöyle oluyor: 5 saniye satın aldığım kadranı gösteriyor 5 saniye sonra ekran kararıyor ve düşük ışıkta baska bir kadranda saat gösteriyor. Sağdaki düğmeye basınca tekrar satın aldığım kadranı gösteriyor 5 saniye sonra yine kararıp düşük ışıkta başka bir saat kadranı gösteriyor. Böyle yani.

Ben de düz GT3 var. Sürekli açık modda aşırı şarj yediğinden dolayı kapatmıştım bunu. Dediğiniz gibi ben de denedim, belli bir süre sonra başka bir ekran geliyor. Satılan bazı kadranlarda bunun içinde ikinci ekran da dahil olabiliyor (satılan kadran ile uyumlu oluyor). Örnek:

1711788219980.png

Örnek 2:

1711788733677.png

Son düzenleme:
Ben de düz GT3 var. Sürekli açık modda aşırı şarj yediğinden dolayı kapatmıştım bunu. Dediğiniz gibi ben de denedim, belli bir süre sonra başka bir ekran geliyor. Satılan bazı kadranlarda bunun içinde ikinci ekran da dahil olabiliyor (satılan kadran ile uyumlu oluyor). Örnek:

Eki Görüntüle 2154216

Örnek 2:

Eki Görüntüle 2154222
Evet tam olarak bu. Ben sürekli 1. resimdeki gibi kalsın istiyorum, şarj önemli değil 2 haftada 1 şarj edeceğime 6 günde 1 ederim fark etmez yani. Biraz kurcalamam lazım o zaman teşekkürler:)

Geri
Yukarı