Huawei HG658 V2 Firmware B021

Öncelikle merhaba arkadaşlar. 1-2 gün modemden kaynaklı sıkıntıdan dolayı 2.el huwai HG 658 V2 Superonline modemini aldım. Şu an en güncel firware B021 numaralı firware var. Modem root kullanıcı adıyla giriş yaptim. Yedekleme seçenekleri geldi. Eğer isterseniz yedeklerim. Ama burada link paylaşmanız ne kadar doğru olur.

Arayüzden yapılan yedekleme işleminde sadece ayarları yedekliyor.

Merhaba,
Huawei dashboard tool diye bir Backup programı varmış onunla dener misiniz? Herkes arıyor.

Programın kullanımıda bu sitede mevcut.

Bu işe yaramıyor dostum.

Arayüzden sadece config ayarlarını yedekliyor olmalı. Çünkü bende root kullanıcısıyla giriş yaptığımda yedekleme kısmından sadece 10-12kb boyutunda ufak bir dosya elde ettim. Sanırım tüm modemin yazılımı bu kadar değildir.

Arayüzden sadece Config ayarlarını yedekliyor olmalı. Çünkü bende root kullanıcısıyla giriş yaptığımda yedekleme kısmından sadece 10-12KB boyutunda ufak bir dosya elde ettim. Sanırım tüm modemin yazılımı bu kadar değildir.

Ayn hocam bende denedim eski firware bakıyorum benim aldığım dosyadan boyutu daha büyük.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. 1-2 gün modemden kaynaklı sıkıntıdan dolayı 2.el huwai HG 658 V2 Superonline modemini aldım. Şu an en güncel firware B021 numaralı firware var. Modem root kullanıcı adıyla giriş yaptim. Yedekleme seçenekleri geldi. Eğer isterseniz yedeklerim. Ama burada link paylaşmanız ne kadar doğru olur.
Google drive, dosya.tc gibi platformlardan bizimle paylaşırsanız sorun olacağını düşünmüyorum.

Root kullanıcı adıyla nasıl giriş yapabildiniz acaba ? b021 in root kullanıcı adı ve şifresini arıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı