Huawei HG8245x6 root şifresi nasıl bulunur?

sancarsavas

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Superonline en son Huawei HG8245x6 model modem kurdu. Fiber internet kullanıyorum. Modem arayüzünde QoS vb özellikler yok ne yazık ki. Sanıyorum bu özellikler kısıtlanmış. Daha önceki modellerde root şifresi bulabilen arkadaşlar olmuştu. Bu model için bir yöntem bulamadım. Bilgisi ya da tecrübesi olan varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yani bu işten kurtuluş yok anladığım kadarıyla. Peki ekstra bir router kullandığımızda xboxta oluşan çift nat algılandı hatasını gidermek için ne yapabilirim acaba?

Yani bu işten kurtuluş yok anladığım kadarıyla. Peki ekstra bir router kullandığımızda xboxta oluşan çift nat algılandı hatasını gidermek için ne yapabilirim acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Conficker Belasi hocam teşekkürler fakat temel sorun, ben ppoe şifremi yani wan kullanıcı adı ve şifremi bilmiyorum ve mevcut modemde öğrenmenin bir yolunu bulamadım. Bu kısma bir çözüm bulsak gerisi gelecek aslında

Ben de arıyorum ama Superonline modemin firmware'ini özelleştirmiş. Örneğin bridge olarak kullanacağım ama kısıtlama olduğu için işlem yapamıyorum. Nedir bu devlet sırrı gibi saklanan anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı