Huawei Honor 7 nasıldır?

semiramis

Kilopat
Daha fazla  
Bi kaç gün önce Turk Telekom mağazasından Honor 7 satın aldım. Bana kalırsa telefon çok hizli ve çok güzel bi cihaz. Metal çerçevesi, kamerası işlemci hızı her şeyi güzel. Ama sizin de görüşlerinizi merak ediyorum. Cihaz donanım olarak ilerde sıkıntı yapar mı? İşlemcisi ilerde bi sorun yaşatır mı? Son olarak cihazın tek ve en büyük sıkıntısı vücut için olan SAR değeri yaklaşık 1.3 sevieyerinde. Şimdiye kadar sürekli kulaklıkla konuşmaya çalıştım ama bilmiyorum. İnşallah bi sorun olmaz. Görüşlerinizi yazarsanız memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
huawei serisini bildim bileli istemişimdir ama almadım :( alamadım çok şık bir cıhaz kardeşim 5.2' geyet yeterli daha fazlası hem gözleri yorar hemde kullanması ve tasıması zorlar 16 gb depolama yeterli degil 32 olması daha uygun olurdu 3gb ram de gayet yeterli (telefon akar hacı xd) 3100 mah bataryada gayet yeterli ama böyle büyük olunca ortaya powerbank sıkıntısı cıkıyor powerbanklar genelde 4100 mah olurlar 2.2 ghz cpu frekans ı da yeterli dir 1080x1920 ekran çözünürlüğü de gayet iyi fhd video imkanı gayet güzel
Quad-Core 2.2GHz ARM Cortex-A53 da bu özelliklere uyacak bir işlemci

rahat ol gayet güzel telefon :))

huawei serisini bildim bileli istemişimdir ama almadım :( alamadım çok şık bir cıhaz kardeşim 5.2' geyet yeterli daha fazlası hem gözleri yorar hemde kullanması ve tasıması zorlar 16 gb depolama yeterli degil 32 olması daha uygun olurdu 3gb ram de gayet yeterli (telefon akar hacı xd) 3100 mah bataryada gayet yeterli ama böyle büyük olunca ortaya powerbank sıkıntısı cıkıyor powerbanklar genelde 4100 mah olurlar 2.2 ghz cpu frekans ı da yeterli dir 1080x1920 ekran çözünürlüğü de gayet iyi fhd video imkanı gayet güzel
Quad-Core 2.2GHz ARM Cortex-A53 da bu özelliklere uyacak bir işlemci

rahat ol gayet güzel telefon :))
Yorumun icin tesekkurler kardesim. Sende alirsin insallah. Cep telefonlarina taksit tekrar gundemde yakinda cikarsa insallah sende alirsin. Bende cihazdan memnunum Allah var simdiye kadar bi problem cikmadi. Alismasi biraz zaman aldi ama hakkaten adamlar cok iyi bi arayuz cikarmislar. Kasmaydi takilmaydi simdiye kadar hic olmadi. Sar degeri beni korkutuyodu sadece ama o da cok buyuk seviyelerde degilmis. Eger firsatin olursa degerlendir bence.

Hayırlı olsun. SAR değeri korkulacak düzeyde değil.
Tesekkurler hocam

Yorumun icin tesekkurler kardesim. Sende alirsin insallah. Cep telefonlarina taksit tekrar gundemde yakinda cikarsa insallah sende alirsin. Bende cihazdan memnunum Allah var simdiye kadar bi problem cikmadi. Alismasi biraz zaman aldi ama hakkaten adamlar cok iyi bi arayuz cikarmislar. Kasmaydi takilmaydi simdiye kadar hic olmadi. Sar degeri beni korkutuyodu sadece ama o da cok buyuk seviyelerde degilmis. Eger firsatin olursa degerlendir bence.

Tesekkurler hocam

ben General mobile 4g aldım belki 2 sene sonra alırım huawei :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı