Huawei Honor band 5 uyku takibi hakkında

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Dün Honor band 5 cihazını satın aldım ve Huawei health uygulamasını indirip bilekliğe bağladım. Adım, nabız v.s her bilgi sorunsuz telefondaki Huawei health uygulamasına aktarıyor fakat ben dün yani yılbaşı gecesi uyuduğumda sabah uyku verilerini uygulamaya aktarmak istedim fakat senkronizasyon %90'lara geldiğinde hiç senkronizasyona başlamamış gibi en başa dönüyor. Acaba aradan 1 gün mü geçmesi gerekiyor bilemedim. Yani akşam tekrar uyumadan önce mi aktarıcak bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1 haftadır kullanıyorum sorunsuzdu. Yılbaşından sonra bozuldu galiba tarihle ilgili sıkıntı yaşıyor. Anlamadım, güncelleme gelmesini bekleyeceğiz gibi duruyor.

Ben 1 haftadır kullanıyorum sorunsuzdu. Yılbaşından sonra bozuldu galiba tarihle ilgili sıkıntı yaşıyor. Anlamadım, güncelleme gelmesini bekleyeceğiz gibi duruyor.
Çok teşekkür ederim ya. Valla içime rahatlattın şakasız. 2 gündür bununla uğraşıyorum. Bu arada sürekli nabız sayıcıyı uygulamadan aktif ediyoe musun yoksa akıllı nabız sayıcıyı mı kullanıyorsun sadece hareketlerde sayıyor. Ve 1 haftada ne kadar şarjın gitti yazar mısın? Ben 31inin akşamından beri kullanıyorum şuan şarjım 58. Ama tüm özellikler açık. Bu arada şekerleme yani 3 saat uykuları kaydediyor, 7-8 saatlik uykuları kaydetmiyor
Herkesin gözü aydın, uygulama güncellendi sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı