Huawei Markası Nasıldır?

Turkuvaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Huawei marka bir telefon almayı düşünüyorum, bu markayı ilk kez gördüm telefonları nasıldır? 3 yıl üzeri rahatlıkla kullanabilir miyim? Daha önce kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son derece başarılı bir firmadır. Dünya telefon satıcılarında Samsung ve Apple'dan sonra 3. sırada yer alıyor.

Cihazlarında herhangi bir kronik sorunu yok.

Huawei telefon pazarının en çok satış yapan 3 firmasindan biri. Kendini kanıtlamış bir marka. Huawei ve Xiaomi almaktan korkmayın, gidip her modelini alın da demiyoruz elbet.

Huawei telefon pazarının en çok satış yapan 3 firmasindan biri. Kendini kanıtlamış bir marka. Huawei ve Xiaomi almaktan korkmayın, gidip her modelini alın da demiyoruz elbet.[/QUOTE
Mate 10 modeli Tr’de neden resmi değil? Alcaktım, aklıma girdiler. Kötü, sorunları varmış vb.

Arkadaşlar Huawei marka bir telefon almayı düşünüyorum, bu markayı ilk kez gördüm telefonları nasıldır? 3 yıl üzeri rahatlıkla kullanabilir miyim? Daha önce kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
Bende yeni almıştım. Huawei'nin çok iyi modelleride var. Fiyatına göre güzel modelleri var. Garanti ve destek konusunda dersen servisi çok iyi. Mağduriyet yaşamadım. Ama güncellemeler biraz geç geliyor. Bende P9 Lite 2017 modeli var. Tabi 3 4 sene idare etmesi sana bağlı. Çok zorlamadan ve temiz kullanırsan uzun süre kullanabilirsin.

Huawei gayet iyi bir markadır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ayrıca Meizu markasını da tavsiye ederim o da gayet iyi bir firmadır. Malzeme kalitesi diğer Çinli üreticilere göre daha iyidir. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı