Huawei Mate 10 Lite için ROM önerisi

AslanHamza123

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum Android 8.0.0 ve EMUI 8 çok sıktı güncelleme falanda gelmiyor güzel bir ROM arıyorum fakat pek bir bilgim yok önerilerinizi bekliyorum abilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum Android 8.0.0 ve EMUI 8 çok sıktı güncelleme falanda gelmiyor güzel bir ROM arıyorum fakat pek bir bilgim yok önerilerinizi bekliyorum abilerim.

AOSP ROM var buradan inceleyin. Cihazda Kirin 659 olduğu için kolayca bootloader kilidi açılıp kurulabilir.

Ek olarak ROM'da hotspot çalışmıyormuş. Bu işlerden anlıyorsanız bootloader kilidini açmanızı ve kurmanızı tavsiye ederim. Huawei bootloader açılımı biraz uğraştırıyor 😬

Burada ROM'lar var. Ancak Huawei için daha önce herhangi bir ROM kurmadığımdan işlemlerin nasıl yapıldığına dair bir bilgim yok. O konuda yardımcı olamayacağım. YouTube'da bununla ilgili videolar vardır elbette, isterseniz onlara bir bakın.

Burada da iki tane TWRP dosyasını buldum. Gerisi kurulum adımları. Dediğim gibi Huawei telefonlarda nasıl yapıldığına dair bilgim yok. O yüzden kurulum konusunda yardımcı olamayacağım.

İşinize yarayabilir.

ROM atma işlemi riskli bir işlemdir, bilginiz olsun. ROM'ların telefonla uyumluluğu iyi şeklinde yorumlar yapılmış attığım linklerde. Ancak risk her zaman vardır. Dikkatli olduğunuz ve işlemleri doğru yaptığınız takdirde sorun yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı