Huawei Mate 10 Lite ve P30 Lite için şarj aleti önerisi

Benim attığıma orijinal değil deyip kendisininde orijinal Huawei atmaması... Ve yazdığımı anlamadan değişik şeyler yazması... Ben tehtidkar uslub kullanmadım gayet kibarca yazdım artniyetim kötü niyetim yoktu, ben uzlaşmak için söyledim onu. Sonda vaktimi harcayamam demesi ayrı üzdü beni... :)

Kendisi orijinali bırakın başka marka atmış. Merter'de ki Huawei yetkili servisi kapanmış oraya bakacaktım. :( Çare internet ama hangisi orijinal nasıl bileceğim?

Kendi attığın ne olduğu belli olmayan ürün ile benim attığım Samsung - Philips'i bir mi tutuyorsun? Aynen devam et, daha ne kadar mantıksızlaşabileceğini merak ediyorum.

Lütfen tartışmak yerine uygun fiyatlı orijinal şarj kablosu bulup benimle paylaşırsanız sevinirim. Konuyu açtığıma pişman oldum.

Kendisi orijinali bırakın başka marka atmış. Merter'de ki Huawei yetkili servisi kapanmış oraya bakacaktım. :( çare internet ama hangisi orijinal nasıl bileceğim?

2017'den kalma cihaza 2023 yılında orijinal ve birebir kutudan çıkan ürünü mü bulmamı bekliyorsun? Sanırım sahte ürün elinde kalana kadar aramaya devam edeceksin (bayiden almadığın sürece).

Kendi fikrin, iyilik de yaramıyor...

2017'den kalma cihaza 2023 yılında orijinal ve birebir kutudan çıkan ürünü mü bulmamı bekliyorsun? Sanırım sahte ürün elinde kalana kadar aramaya devam edeceksin (bayiden almadığın sürece).

Saygı sıfır. Ayrıca ben size sadece orijinal Huawei dedim gidip kutudan çıkanı bizzat bulun demedim.

Teşekkürler @Şebnem Ferah ve @189454 gerçekten çok yardımcı oldunuz. :( konuyu açtığıma pişman ettiniz beni. Şurada orijinal Mate 10 Lite ve P30 Lite için şarj aleti istedim birisi Samsung ve Philips attı birisi de orijinal olmayan ürün attı. 😢

Risk almak istiyorsan, buyur:

Orijinal olduğundan emin değilim, artık onu da WhatsApp destek hattından teyit edersin...

Bir de şuna bak, eğer halen satmadıysa bu da orijinal gibi duruyor:

Geri
Yukarı