Huawei Mate 10 Pro halen alınır mı?

Kafamdaki en önemli soru şu aslında Mate 10 Pro şuan hala güncelleme alıyor mu? Ve tahmini olarak güncelleme almaya ne kadar devam edebilir? Yoksa Mate 10 Pro' dan çok üst düzey beklentim yok, günlük kullanımı karşılaması, birde güncel oyunları akıcı oynatması yeterli benim için. Kamerası bana yeterli.

3600-4000 TL arasında şuan bir çoğu. Mate 10 Pro' dan beklentim normal şeyler. Güncel oyunları akıcı oynatması. Kamerasını az çok biliyorum YouTube inceleme videolarından izlediğim kadar. Ekran kasa oranı takıntım yok. Sevdiğim yanı Leica lens olması. Mate 10 Pro denince hep aklıma döneminin full+full arabası gibi geliyor :D Yani sürekli model çıkaran ve piyasaya telefon spamı yapılan bir cihaz gibi değilde, mühendislik harikası ve yerine oturmuş bir cihaz olarak görüyorum Mate 10 Pro'yu... Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum. Yani güncel yeni çıkan modelleri almak yerine, eski model alıp yerine oturmuş bir telefon istiyorum ve tasarım olarak da kahverengi olanı hala efsane duruyor...

Karışık, oyun ve normal kullanım. Mate 10 Pro'nun çıktığı dönemde ben askerdeydim. :D Fırsatım olmadı o dönem kaçırdım piyasayı...
O zaman işinizi görür diyebilirim. Yaptığınız tanımlama şekline uyan bir cihaz. Güncel oyunları akıcı oynarsınız ancak en yüksek ayarlarda değil. Güncelleme olarak da EMUI 10 (Android 10) alacağı açıklandı ancak ondan sonra bir Android yükseltmesi geleceğini düşünmüyorum. Arkadaşın dediği gibi eğer Mate 20 Pro'yu 4500'e yakalarsanız ve o bütçeye çıkarsanız onu almanız daha iyi olur ancak Mate 10 Pro da beklentilerinizi çoğunlukla karşılar diye düşünüyorum.

Ben mi 9 kullanıyorum.mi9t pro modelini arkadaşıma aldırdım o gayet memnun her hangi bir şikayeti olmadı. Eğer dediğiniz gibi bir arızası çıkarsa zaten iade edersiniz

Hocam bu mi9t pro dokunmatiğinin sorunlu olduğu söyleniyor siz kullanıyor musunuz?
👎
O zaman işinizi görür diyebilirim. Yaptığınız tanımlama şekline uyan bir cihaz. Güncel oyunları akıcı oynarsınız ancak en yüksek ayarlarda değil. Güncelleme olarak da EMUI 10 (Android 10) alacağı açıklandı ancak ondan sonra bir Android yükseltmesi geleceğini düşünmüyorum. Arkadaşın dediği gibi eğer Mate 20 Pro'yu 4500'e yakalarsanız ve o bütçeye çıkarsanız onu almanız daha iyi olur ancak Mate 10 Pro da beklentilerinizi çoğunlukla karşılar diye düşünüyorum.
Mate 20 Pro buldum 1 tane 3.500 TL civarlarında, sıfır, kutusu açılmamış, global ürün. Fakat garantisi yok ve pasaport kayıtlı. O yüzden almak istemiyorum yasal olmayan şeyleri. Pasaport kayıdı sıkıntı çıkarır mı ileride? Normal fiyatlara göre çok çok düşük ama orjinal global cihaz. Garanti konusunda da, telefonu düşürüp ekranını kırmadıktan sonra bir sorun çıkacağını düşünmüyorum ki zaten düşürüp ekranı kırdığımız zaman direkt kullanıcı hatası deniliyor ve yine para verip yaptırıyoruz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı