Huawei Mate 20 Lite kulaklık takılıyken sesi dışarı veriyor

Obi1Kenobi

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle Huawei Mate 20 Lite kullanıyorum. Kulaklığım ise JBL T110. sorunum ise şu kulaklığı taktığımda sesi hoparlörden veriyor biraz gevşetip doğru şekilde çevirince ses veriyor sadece. Kulaklığı başka telefonda da denedim sorun yok. İlk başta telefonun jak girişinin bozulduğunu düşündüm ancak başka kulaklık takıp denediğimde o da çalıştı. Yani telefonda da sorun yok. Tek sıkıntı benim kulaklığımı taktığımda yaşıyorum bu sorunu. Nasıl düzelticeğimi bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı başka telefonda denemişsiniz sorun çıkmamış, başka kulaklığı telefonda denemişsiniz yine sorun çıkmamış. Yani kulaklıkla telefonun tek başına bir sıkıntısı yok ama bir araya gelince sorun çıkartıyorlar. Bilemedim doğrusu, ilginç bir durum. Sorunun çözümünü merak ettim. Konuyu takipteyim.

Kulaklığı başka telefonda denemişsiniz sorun çıkmamış, başka kulaklığı telefonda denemişsiniz yine sorun çıkmamış. Yani kulaklıkla telefonun tek başına bir sıkıntısı yok ama bir araya gelince sorun çıkartıyorlar. Bilemedim doğrusu, ilginç bir durum. Sorunun çözümünü merak ettim. Konuyu takipteyim.
Gerçekten çok enteresan bir durum 😂

Geri
Yukarı