Elektronik Huawei Mate 50 Pro 256 GB 30.999 TL!

DxOMark kamera testinde iPhone 14 Pro Max'i puan olarak geçmiş bir telefon, bu bilgiyi vermek istedim sadece :D
Telefon sadece kameradan ibaret değil. Bu bilgiyi vermek istedim sadece :D Huawei önce sattığı bileklikler için doğru düzgün bir uyg üretsin. Daha bunu beceremeyen markanın telefonlarına güvenip almam. Tamam anlıyorum google servislerine vs erişim engeli getirildi vs ama dostum 1 tane basit uygulama da mı yapamıyorsun. Varsın kamerası 3-5 puan fazla puan alsın.

Telefon sadece kameradan ibaret değil. Bu bilgiyi vermek istedim sadece :D Huawei önce sattığı bileklikler için doğru düzgün bir uyg üretsin. Daha bunu beceremeyen markanın telefonlarına güvenip almam.
Ben de sadece kamerasının DxOMark testinde puan olarak geçtiğinden bahsettim? Ayrıca işlemci olarak Snapdragon 8+ Gen 1 kullanıyor ve A16 Bionic ile eşdeğer diyebiliriz. Bu kadar fanboyu olmayın bir firmanın.

Telefon sadece kameradan ibaret değil. Bu bilgiyi vermek istedim sadece :D Huawei önce sattığı bileklikler için doğru düzgün bir uyg üretsin. Daha bunu beceremeyen markanın telefonlarına güvenip almam. Tamam anlıyorum google servislerine vs erişim engeli getirildi vs ama dostum 1 tane basit uygulama da mı yapamıyorsun. Varsın kamerası 3-5 puan fazla puan alsın.
Herkesin telefondan beklediği şey farklı bazıları kamerası çok iyi olsun ister bazıları bataryası çok iyi olsun ister.
Bazı insanlar için telefon sadece kameradan ibaret olabiliyor.

Hocam apple telefoların da iki özelliği var zaten. Çip ve kamera. İşletim sistemini de belki dahil edebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı