Huawei Mate 50 Pro vs S22 Ultra

Hangisi

• Huawei Mate 50 Pro

Oy: 6 26,1%
  • Samsung S22 Ultra

Oy: 17 73,9%

• Oy verenlerin toplamı
    23
Senin yerinde olsam kessinlikle Huawei alırım ambargo falan

Hocam güzelcene okursanız telefon yeniden sıfırdan başladığında dedim ve doğruda dedim
Hocam yeniden başladığında da bu kadar bekleme görmedim ben hiç. 10 saniye fazla geldi bana.

Hocam yeniden başladığında da bu kadar bekleme görmedim ben hiç. 10 saniye fazla geldi bana.

Ama yine de bekliyorsun Apple direkt geliyor Huawei direkt geliyor Samsung neden gelmiyor çünkü yazılımı stabil değil oyunlarda bile drop atıyor hala S23 Ultra son kullanıcı yorumlarına bak Samsung kaç senedir öyle

Saçmalamayın. En son S3-S4 kullanmışsın gibi. One UI harika bir arayüz. Milattan kalma safsataları öne sürmeyin. EMUI'da çok iyi bir arayüz.

Kendi hayal dünyanda yaşama bizim aile kadar telefon değiştiren aile göremezsin NoTE20ULTRa kasıyordu PUBG de 5FPS oluyordu S10+ arayüzde donuyordu bu dediğim ikisi de TR orijinal en son S22 ulta kullandım 15dk oynadım aşırı ısınma kasma oldu sonra komple uygulamaları kapattım arayüzde takılmalar oluyordu

Hayal dünyasında kimin yaşadığı belli. Bu dediğin şeylerin hiçbiri doğru değil.

Tamam efendim en iyi bilen siz siniz

Hayal dünyasında kimin yaşadığı belli. Bu dediğin şeylerin hiçbiri doğru değil.

Kendi bilgisizliğinizi bastırmayın lütfen tecrübe ve o telefonu kullanmak gerek kullanmadan bilemezsiniz ambargo falanda şu an Huawei de çok az denilecek kadar az Google çalışıyor mu çalışıyor farkındaysanız Huawei Google lisansları alındığında Qualcomm ve Intel de ambar uyguladı ama şu an Huawei'ni en son cihazlarına bakarsanız telefonda Snapdragon 8gen1 laptopta da 1280p işlemci kullandığını görürsünüz telefon dünyasına yenilikçi olan firmadır 2019 da en çok satan pazar payına sahip trump yüzünden ambargo oldu trump şimdi yok Google'yı sıkıntısız çalıştırıyor ayrıca kendi yazdığı işletim sistemi Samsung'tan 1000 kat daha stabil olduğunu da gidip test edebilirsiniz bilgisayar dünyasında Intel+NVIDIA nasıl şu an kalite performans ise telefon dünyasındada huawe+Apple en iyisidir şu an aksini iddia eden bir şey bilmiyordur ben günde 5 saat derinlemesine teknoloji haberlerini okuyorum ne doğru ne yalan hepsine bakıyorum taraf tutmuyorum yanlış bilseydim bu kadar konuşmazdım kısaca huawei>samsung :D S10+ kullanıyordum en son güncelleme geldi telefon bir daha açılmadı aynen Samsung daha stabil.

Ekran görüntüsü 2023-02-06 032349.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adrestende Samsung'un nasıl yeniden başlatıldığında kendine gelemediğini izleyebilirsiniz :D
Huawei asla öyle değil söylemek istediğim bu hem daha güçlü hem daha iyi kamerası daha üstün ve yazılımı son derece daha iyi Apple gibi stabil benim amacım sizi yanıltmak aşağılamak değil öyle anladıysanız özür dilerim ama samsung telefon konusunu beceremiyor bende bunu anlatmak istiyorum 10dk oyun oynasan işlemcisi son model olsun kasıyor aga
Ekran görüntüsü 2023-02-06 032349.jpg

Son düzenleme:
Kendi bilgisizliğinizi bastırmayın lütfen tecrübe ve o telefonu kullanmak gerek
Burada bilgisiz olan biri varsa o da sensin bunları dediğine göre. Telefonlar hakkında en ufak bir bilgiye sahip değilsin öncelikle.

Huawei+Apple en iyisidir şu an aksini iddia eden bir şey bilmiyordur, ben günde 5 saat derinlemesine teknoloji haberlerini okuyorum ne doğru ne yalan hepsine bakıyorum taraf tutmuyorum yanlış bilseydim.
5 saat boşa okuyorsun bunları dediğine göre. Huawei en iyisidir demek fanboyluktan başka bir şey değil. Huawei kendisi bile en iyisi olduğunu iddaa edemez. 3 yıldır adamlar ilk 5 de bile yok en iyisi diyor ya şaka gibi.

S10+ kullanıyordum en son güncelleme geldi telefon bir daha açılmadı aynen Samsung daha stabil.
Sende sorun oldu diye genelleme yapıp telefon çöp diyemezsin.

Antutu'yu atmandan ne kadar bilgisiz olduğun görünüyor.

Açılış ekranında kendi gelemedi diye arayüz sorunlu diyemezsin, ayrıca o sorunda yazılım ile düzeltebilecek bir şey. Bu deyip Samsung kasıyor demek açıkça hiçbir şey bilmediğin kanıtıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

6.39.

Milyonlarca insan Samsung kullanıyor sorunsuz, bir sen akıllısın zaten millet boşuna Samsung alıyor.

Samsung'tan 1000 kat daha stabil olduğunu da gidip test edebilirsiniz.
Fanboysun başka açıklaması yok.

Huawei'ni en son cihazlarına bakarsanız telefonda Snapdragon 8 gen 1,laptopta da 1280p işlemci kullandığını görürsünüz telefon dünyasına yenilikçi olan firmadır.
Bu işlemcileri kullanması yenilikçi firma olduğu mu gösteriyor? Bu neyin kafası ya. O dönemde çıkan en iyi işlemcileri tüm firmalarda kullanıyor zaten. Bu nasıl bir saçmalık. Mate 50 Pro modelinde de SD 8 Gen 1 yok, 8 Gen 1+ artı var. P50 serisinde de SD 888 var. P60 serisinde de doğal olarak en son çıkan işlemci SD 8 Gen 2 olduğu için o olacak doğal olarak.

Huawei Mate 20 Pro kısa süreli kullandım. Mate 10 Pro'yu bir tanıdığımda elime alıp kurcaladım. Eğer ambargo olmasaydı Mate 50 Pro alınabilirdi ama ambargodan sonra Huawei cihaz almak bir yerde risk. Kullandığım cihazları da kamera video performansı ve ön kamera hariç başarılı buluyorum. Mate 50 Pro'da Google servislerinin olmaması bildirim ve stabil çalışma konusunda kullanıcıyı mağdur edebilir. Konuyu açan illaki Huawei alacağım diyorsa buyursun alsın. Bir itirazım yok.
Huawei telefonlarda artık bir uygulama sayesinde (adını hatırlamıyorum) Google servislerini kullanabiliyor.

Huawei telefonlarda artık bir uygulama sayesinde (adını hatırlamıyorum) Google servislerini kullanabiliyor.

Gspace i diyorsun. Kullanabiliyorsun da ne kadar güvenebilirsin? Bazı uygulamalarda bildirim sorunları olduğu söyleniyor. Gspace e rağmen pişman olup elden çıkaran çok insan var. O kadar büyük parayı illaki Android kullanacaksam Huawei firmasına vermem.

Burada bilgisiz olan biri varsa o da sensin bunları dediğine göre. Telefonlar hakkında en ufak bir bilgiye sahip değilsin öncelikle.

5 saat boşa okuyorsun bunları dediğine göre. Huawei en iyisidir demek fanboyluktan başka bir şey değil. Huawei kendisi bile en iyisi olduğunu İddia edemez. 3 yıldır adamlar ilk 5 de bile yok en iyisi diyor ya şaka gibi.

Sende sorun oldu diye genelleme yapıp telefon çöp diyemezsin.

AnTuTu'yu atmandan ne kadar bilgisiz olduğun görünüyor.

Açılış ekranında kendi gelemedi diye arayüz sorunlu diyemezsin, ayrıca o sorunda yazılım ile düzeltebilecek bir şey. Bu deyip Samsung kasıyor demek açıkça hiçbir şey bilmediğin kanıtıdır.

6.39.

Milyonlarca insan Samsung kullanıyor sorunsuz, bir sen akıllısın zaten millet boşuna Samsung alıyor.

Fanboysun başka açıklaması yok.

Bu işlemcileri kullanması yenilikçi firma olduğu mu gösteriyor? Bu neyin kafası ya. O dönemde çıkan en iyi işlemcileri tüm firmalarda kullanıyor zaten. Bu nasıl bir saçmalık. Mate 50 Pro modelinde de SD 8 Gen 1 yok, 8 Gen 1+ artı var. P50 serisinde de SD 888 var. P60 serisinde de doğal olarak en son çıkan işlemci SD 8 Gen 2 olduğu için o olacak doğal olarak.

😂😂Ben işlemci kullanarak yenilikçi olduğunu nerede yazdım acaba bana da gösterir misin ambargo zamanında Google, Qualcomm, Intel de işbirliğini kesmişti ya yapmayın Allah için ya bırak fanboymus yiğidi öldür hakkını yeme

Geri
Yukarı