Huawei Matebook 13

Ve-ge

Kilopat
Pek iyi fotoğraflar çekemedim.

Kutudan cihaz ile son derece uyumsuz Type-C dönüştürücü ve şarj cihazı çıkıyor.

256GB SSD'nin benchmark sonuçları;

Mikrofonu devre dışı bırakmak için aşağıdaki gibi bir tuş var. Devre dışı bıraktığınızda üzerindeki ışık yanıyor. Işık yandığı için ben de mikrofonu sürekli açık tutuyorum. PC içerisinde Huawei PC Manager adlı bir uygulama yüklü geliyor. Uygulamayı kullanmak için veri toplamasına izin vermeniz gerekiyor. Mikrofon şle bu uygulama arasında bir bağlantı var sanırım . Bir de F tuşlarını (F1, F2...) kullanmak için Fn tuşuna basmak gerekiyor bunu ve mikrofon tuşunu tam tersine çevirmek mümkün müdür? Mikrofon açıkken tuşun ışığı yansın ve F tuşlarını kullanmak için Fn'e basmak gerekmesin.

Cihazla ilgili sorularınızı elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga memnun musun ya anlatsana deneyimlerini

Oyun ve render işlemi nasıl?

Güle güle kullanın.
Mx150 varmış. İyi kart...
Bazı laptop üreticileri bunun 10w TDP'li olan versiyonunu dahil etmiş. Öyle değilse performansı iyidir.

Güle güle kullanın.
Bazı laptop üreticileri bunun 10w TDP'li olan versiyonunu dahil etmiş. Öyle değilse performansı iyidir.
Aynen onu da soracaktım. Düşük versiyonlu ekran kartı değil demi?

Oyun ve render işlemi nasıl?
Intel UHD 620 var. while True Learn oynadım 2K'da herhangi bir sorun olmadı. Ama üç boyutlu oyunlar zevk vermez. Render yapmadım bilmiyorum i5 8250u var.
Güle güle kullanın.
Türkiye'de satılan modelde MX150 yok. Intelin dahili UHD 620'si var.

Cihaz çok şıkmış. Normalde stickerları beğenirim ama sticker, çok sırıtmış bu sefer.

İşlemci çok yeterli. Ekranı da güzel gözüküyor. Pil performansı nasıl?

Cihaz çok şıkmış. Normalde stickerları beğenirim ama sticker, çok sırıtmış bu sefer.

İşlemci çok yeterli. Ekranı da güzel gözüküyor. Pil performansı nasıl?
Stickerlardan birinde NFC etiketi var. Huawei telefonlar ile dosya aktarımı yapılabiliyor. Pil 6-7 saat gidiyor benim kullanımıma göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…