Huawei Matebook 13

Ve-ge

Kilopat
Pek iyi fotoğraflar çekemedim.

20190621_194243_compress93.jpg

Kutudan cihaz ile son derece uyumsuz Type-C dönüştürücü ve şarj cihazı çıkıyor.

20190625_104112_compress9.jpg

256GB SSD'nin benchmark sonuçları;

ssdbench.png

Mikrofonu devre dışı bırakmak için aşağıdaki gibi bir tuş var. Devre dışı bıraktığınızda üzerindeki ışık yanıyor. Işık yandığı için ben de mikrofonu sürekli açık tutuyorum. PC içerisinde Huawei PC Manager adlı bir uygulama yüklü geliyor. Uygulamayı kullanmak için veri toplamasına izin vermeniz gerekiyor. Mikrofon şle bu uygulama arasında bir bağlantı var sanırım :). Bir de F tuşlarını (F1, F2...) kullanmak için Fn tuşuna basmak gerekiyor bunu ve mikrofon tuşunu tam tersine çevirmek mümkün müdür? Mikrofon açıkken tuşun ışığı yansın ve F tuşlarını kullanmak için Fn'e basmak gerekmesin.

20190625_101709_compress65.jpg

Cihazla ilgili sorularınızı elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güle güle kullanın.
Mx150 varmış. İyi kart...
Bazı laptop üreticileri bunun 10w TDP'li olan versiyonunu dahil etmiş. Öyle değilse performansı iyidir.

Oyun ve render işlemi nasıl?
Intel UHD 620 var. while True Learn oynadım 2K'da herhangi bir sorun olmadı. Ama üç boyutlu oyunlar zevk vermez. Render yapmadım bilmiyorum i5 8250u var.
Güle güle kullanın.
Mx150 varmış. İyi kart...
Bazı laptop üreticileri bunun 10w TDP'li olan versiyonunu dahil etmiş. Öyle değilse performansı iyidir.
Türkiye'de satılan modelde MX150 yok. Intelin dahili UHD 620'si var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı