Huawei Matebook 14 12. nesil alınır mı?

Rabia.Rabia

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu laptop çok almak istedim. Bir sürü şikayet görüyorum Huawei markası ile ilgili. Bu modelden kullananlar deneyimlerini ve yorumlarını aktarabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Matebook 14'un ekrani cok iyi, bu sebeple premium bir hissiyat veriyor. Ancak fiyat durumu onemli, zira Zenbook'lara yakin fiyatlarda ise tavsiye etmem cunku Zenbook'larin cogunlugu OLED panel kullaniyor ve daha premium bir seri.

@Rabia.Rabia Zenbook'larda OLED olanlar guzel. 1-2 tane OLED olmayan versiyonu var onlar kotu. OLED olanlarda OLED diye belirtiliyor. Zenbook 14 OLED en ucuz versiyonu olmali. Vivobook 16X'in hangisini soruyorsun? Vivobook'larda cogunlukla IPS/TN panel var, OLED ise azinlikta.

2 aydır kullanıyorum. Genel olarak hiçbir sıkıntısını görmedim. Detaylı soru sormak istiyorsan cevaplayabilirim. @Rabia.Rabia

2 aydır kullanıyorum. Genel olarak hiçbir sıkıntısını görmedim. Detaylı soru sormak istiyorsan cevaplayabilirim. @Rabia.Rabia

Aslında aklımı kurcalayan yorumlar gördüm. Mağazada gördüğümde dedim ki bu benim olmalı kesin ve netti kafamda. Araştırmaya başladım hakkında ki yorumlara baktım.
1- Çok fazla ışık sızması
2- Fan sesi yüksek
3- şarj hızlı bitiyor
4- Touchpad ve ESC tuşu çalışmaması kronik
5- Zamanla şarj olmada sorunlar yaşanıyor
Bu gibi yorumlar ve şikayetler okudum. Bir de servisi çok kötü olduğunu da iddia edenler var. Sende bir problem oldu mu? Deneyimlerin neler.

Acaba diyorum internetten mi satın alıyorlar da bu sorunlar çıkıyor karşılarına. Ben mağazadan gidip satın alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı