Huawei Matebook 14 yanlışlıkla Recovery diskini silmek

Exinie

Kilopat
Yanlışlıkla Recovery bölümünü sildim, geri getirmenin bir yolu var mı?

Sırf bu yüzden değişim talebinde bile bulunacağım eğer kendim çözemezsem.

Yanlışlıkla Recovery bölümünü sildim, geri getirmenin bir yolu var mı?

Sırf bu yüzden değişim talebinde bile bulunacağım eğer kendim çözemezsem.
Eğer sorunu çözemezseniz değişim talebinize gerek yok, Huawei'nin servisinde orijinal Windows imajı atarlar.

Ayrıca kurtarma birimi, Huawei'nin kendi kurtarma birimi olduğundan dolayı kendinizin çözebileceği bir sorun gibi gözükmüyor. Servise vermenizi tavsiye ederim.

Eğer sorunu çözemezseniz değişim talebinize gerek yok, Huawei'nin servisinde orijinal Windows imajı atarlar.

Ben direkt SSD de birim olarak istiyorum, bilgisayar açılırken PC Manager butonuna basınca bir kurtarma menüsü geliyordu o birim sayesinde.

Sildikten sonra o tuşun işlevi kalmadı. :(
Ben en iyisi değişim talebi oluşturayım, zaten cihaz sorunlu bendeki.

Ben direkt SSD'de birim olarak istiyorum, bilgisayar açılırken PC Manager butonuna basınca bir kurtarma menüsü geliyordu o birim sayesinde.

Hocam hâlâ anlamadım araştırdımda nedir bu tuşun nesi bir fotoğraf bir link bir ipucu verirseniz sevineceğim.

Ben direkt SSD de birim olarak istiyorum, bilgisayar açılırken PC Manager butonuna basınca bir kurtarma menüsü geliyordu o birim sayesinde.

Dert etmeyin, ben de zamanında HP bilgisayarımda Windows 8.1'den 10'a yükseltmiştim, sonrasında sıfırlamak istediğimde de brick olmuştu ama sağ olsunlar, garanti kapsamında yeni Windows görüntüsü attılar.

Bu durumda sizin de servise gönderip yeni imaj attırmanız gerekiyor. Bir dahakine daha dikkatli olursunuz.

Hocam hâlâ anlamadım araştırdımda nedir bu tuşun nesi bir fotoğraf bir link bir ipucu verirseniz sevineceğim.

Bilgisayar açılırken bu butona basılı tutunca Boot ve BIOS menüsü gibi bir kurtarma ekranı açılıyordu, o ekranda sistem yedeği alabiliyoruz ve format atabiliyoruz. Fakat bu işlevi yerine getiren gizli diski yanlışlıkla sildim geri getirmek istedim.

1607191990608.png

Cihazı direkt değiştireceğim çünkü sorunlu bendeki, aşırı ışık sızması mevcut, batarya %99 da kalıyor, touchpad de de tıklama sorunu mevcut. Yeni gelen cihazda daha dikkatli olacağım. 😅

Geri
Yukarı