Huawei Matebook D 14 mü? Acer Swift 3 mü?

mymurat1

Hectopat
Arkadaşlar bu laptoplardan birini kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Neden Acer Swift 3 Ryzen 4'lü versiyonunun Türkçe incelemesi hiç yok?

Huawei'i Matebook D 14 mü yoksa Swift (R3 4300U) mu? Almalıyım?
Isınmaması, ve fan sesi çok önemli benim için. Bu ikisinin fan sesi kıyası nasıl acaba bilginiz var mı?

Yapacağım işler;
- Word'de yazı yazmak,
- Internette araştırma,
- Film izlemek,
- Metin 2, kngiht Online, silkroad, Valorant oynamak.

Bu işlerde uçacak gibi fan açmasın istiyorum. Sessiz çalışırlar mı?

Huawei alırdım ben. D15 almanız daha iyi olabilir.

Sadece ikisi arasında tercih yapılacaksa mecburen Acer'i tercih ederim.
Huawei hakkında fazla şikayet var, alınmaz.

Sadece ikisi arasında tercih yapılacaksa mecburen Acer'i tercih ederim.
Huawei hakkında fazla şikayet var, alınmaz.
Başka bir örnek daha atar mısınız? Malum konudaki olay her ürünün başına gelebilir...

Başka bir örnek daha atar mısınız? Malum konudaki olay her ürünün başına gelebilir...
Tabi. Huawei Matebook Şikayetleri - Şikayetvar
Her markanın şikayetvar'da bir geçmişi vardır fakat problemleri incelediğimizde sıkıntıların genelinin donanımsal olduğunu görüyoruz ki bu iyi bir şey değil.
Fanboyluğu bırakıp ürünleri eleştirirseniz çoğu firma kendine çekidüzen vermek zorunda kalır. Aksi halde yılların Asus'u, DELL'i gibi eskiden gelen "kaliteli" algısını kullanıp hatalarının arkasına gizlenir. Bunu da fanboyların markaları babalarının firmalarıymış gibi savunmalarına borçlular. Huawei hakkında Google'da araştırmalar yaparsanız diğer forumlardaki şikayetleri de görebilirsiniz.

Tabi. Huawei Matebook Şikayetleri - Şikayetvar
Her markanın şikayetvar'da bir geçmişi vardır fakat problemleri incelediğimizde sıkıntıların genelinin donanımsal olduğunu görüyoruz ki bu iyi bir şey değil.
Fanboyluğu bırakıp ürünleri eleştirirseniz çoğu firma kendine çekidüzen vermek zorunda kalır. Aksi halde yılların Asus'u, DELL'i gibi eskiden gelen "kaliteli" algısını kullanıp hatalarının arkasına gizlenir. Bunu da fanboyların markaları babalarının firmalarıymış gibi savunmalarına borçlular. Huawei hakkında Google'da araştırmalar yaparsanız diğer forumlardaki şikayetleri de görebilirsiniz.
Örnek istedim niye fanboy damgası attın? Acer'in de tonla şikayeti var.

Geri
Yukarı