Huawei Matebook D alınır mı?

DeliDivane

Hectopat
Bunu almayı düşünüyorum sizinde fikirlerinizi almak istedim. Biraz oyun biraz internette gezinti şeklinde kullanmayı düşünüyorum. Isınma problemi çok fazla yaşar mıyım?
Cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Huawei Matebook D alınır mı? - Technopat Sosyal Buyrun belki bu başlık işinize yarayabilir.

Yaptığımız test ve incelemelerde sürekli işlem yapılması esnasında kasılmalar ve donmalar oluşabiliyor. Özellikle bir kaç işlemi aynı esnada yapılması durumunda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz. Tasarım konusunda çok beğendimiz ürün günlük ve rutin işlerinizde oldukça başarılı. Bu bir alıntıdır.

Bunu almayı düşünüyorum sizinde fikirlerinizi almak istedim. Biraz oyun biraz internette gezinti şeklinde kullanmayı düşünüyorum. Isınma problemi çok fazla yaşar mıyım?

Fazla oyun (CS:GO, LoL gibi oyunları oynarsın rahatlıkla da )oynayamazsın ama diğer tüm işlerini halladersin. Taşıması kolay her yere götürebilirsin. Bir SSD şart gibi artık bu dönemde.

Ryzen'li versiyon GPU açısından i5'in grafik işlemcisinde de işlemci açısından da daha güçlü ama daha fazla ısınabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı