Huawei Matebook D14 alınır mı?

ArmindoBrumaa

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu linkteki ürün alınır mı arkadaşlar? Alınırsa neden alınır ve alınmazsa neden alınmaz sebebini yazar mısınız? İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi olduğum için derslerde not tutmak için kullanacağım. Herhangi bir oyun oynama gibi bir beklentim yok. Kaliteli olması ve şarjının uzun olması yeterli.

Dediklerinize bakılırsa alınır, 2 sene Ryzen 5 modelini kullanmıştım oyun bilgisayarı alınca aileme verdim dizi izleme internette gezinme gibi işler için hâlâ daha kullanıyorlar. Pil ömrü gayet iyi 3 sene geçmesine rağmen tek pil ile hâlâ daha 7 saati çıkarıyor.

Dediklerinize bakılırsa alınır, 2 sene Ryzen 5 modelini kullanmıştım oyun bilgisayarı alınca aileme verdim dizi izleme internette gezinme gibi işler için hâlâ daha kullanıyorlar. Pil ömrü gayet iyi 3 sene geçmesine rağmen tek pil ile hâlâ daha 7 saati çıkarıyor.
3 sene uzun mu? Bir bilgisayar en az 10 yıl kullanılmalı üstü israf bence.

Honor MagicBook X15 kullanıyorum. Alırken dikkatimden kaçan tek şey RAM konusu. RAM'ler ya hepsinde ya da belli modellerde lehimli maalesef. Bunu göz önünde bulundurun. Cihazlar zarif ve güzel. Webcam komik ve kalitesiz. Mikrofon fena değil, ses kartı da kötü değil. Pil olarak da üzmüyor. Yaklaşık 2 yıldır bende cihaz, pil sağlığı %94 görünüyor macOS üzerinde. 5-8 saat arası götürüyor halen.

3 sene uzun mu? Bir bilgisayar en az 10 yıl kullanılmalı üstü israf bence.
Şaka yapıyor gibisiniz, 3 seneyi bu şekilde çıkaran cihaz 10 yılı zaten çıkarır.

Ek olarak aynı cihazın D15 modelini patronum kullanıyor günün neredeyse her saati bilgisayar başında ve 2 senedir hor kullanılmasına rağmen cihazda bir sıkıntı, kasma veya pil süresinde azalma yok.

Geri
Yukarı