Huawei Matebook D14 alınır mı?

ArmindoBrumaa

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Üniversite öğrencisiyim. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. Oyun oynamayacağım, sadece okuldaki işlerimi halletmek için dizüstü almak istiyorum. Bu ürün işimi görür mü?

10000 TL altında bulunan Ryzen işlemcili laptoplar hem işlemci hem de dahili ekran kartı performansı konusunda belirgin daha başarılılar. Bu cihaz ile gündelik işlerin asla ötesine geçemezsin, geçtiğimiz yıl Ryzen 3 5300U'lu laptop almıştım ve hem mühendislik öğrencisi için günü kurtarır derecede mühendislik programlarını açıyordu, hem de Valorant, GTA V, FH4 gibi oyunları en azından oynanılabilir derecede açıyordu.

Üniversite öğrencisiyim. İngiliz dili ve edebiyatı okuyorum. Oyun oynamayacağım, sadece okuldaki işlerimi halletmek için dizüstü almak istiyorum. Bu ürün işimi görür mü?

Acer Aspire 5 dusunebilirsiniz isterseniz, ekran kartı vs hala oyun oynatıyor, yani eğer bir gün grafik ile ilgili bir şey yapacak olursanız daha iyidir ama bu da hiç fena değil Excel vs bu da yapar.

İş görür dışarıdan da hoş görünen bir cihaz fakat 8GB RAM arttırılamıyor olması bir yerden sonra can sıkabilir şu anda bile boştayken 5.5GB RAM kullanacak. Aşağıdaki model tip olarak hoşuna giderse daha mantıklı. 15,6" IPS ekran ve ağırlığı 1.65kg (Matebook 1.38kg)

10000 TL altında bulunan Ryzen işlemcili laptoplar hem işlemci hem de dahili ekran kartı performansı konusunda belirgin daha başarılılar. Bu cihaz ile gündelik işlerin asla ötesine geçemezsin, geçtiğimiz yıl Ryzen 3 5300U'lu laptop almıştım ve hem mühendislik öğrencisi için günü kurtarır derecede mühendislik programlarını açıyordu, hem de Valorant, GTA V, FH4 gibi oyunları en azından oynanılabilir derecede açıyordu.
Hocam oyun oynamak için 6700 XT kasam bulunuyor zaten. Bunu sadece okul için kullanacağım, oyun ile işim yok. İş görmez mi yine de?

Geri
Yukarı