Huawei Matebook D15 Fedora 39 sonrası artık ses geliyor

yildoo

Kilopat
Daha fazla  
Yeni aldığım Huawei D15 notebook ile Linux kullanamamıştım. Sebebi ise ses problemiydi. Her distroyu denedim. Forumlarda saçlarımı beyazlattım fakat bugün Fedora39 sürümüne bakmak istedim. Ne göreyim? 😍 Ses var! Bay bay Windows.
Huawei Matebook D15 i3 Intel ve türevlerini kullanıp ses sorunu yaşayanlara müjde olsun.
@Fatihkur hocam bak :)
@ViolinTR sizde arıyordunuz sanırım.

Sorunun sebebi ne bana biraz saçma geldi ses gelmiyor olmasının sürücüleri falan kurduğuna eminmisin.
Hocam reddit ve diğer forumlarda Huawei D15 Serilerinde ses sorunu diye arat. 3 yıl süren sorunları göreceksin. Huawei serilerinde büyük bir çileydi.

Fakat parmak izi ile giriş vesaire sanırım çalışmıyor çok önemli değil.
Parmak izi sensörleri Linux'da çalışmaz. Bunun sebebi her sensörün çalışma prensibinin hem lisanslı hem de kapalı kaynak olması. Çalışacak sürücü çıksa bile Linux kerneline dahil edilmeyecektir.
Yoksa Linux'un parmak izi desteği var.

Yeni aldığım Huawei D15 notebook ile Linux kullanamamıştım. Sebebi ise ses proble miydi? Her distroyu denedim. Forumlarda saçlarımı beyazlattım fakat bugün Fedora39 sürümüne bakmak istedim. Ne göreyim? 😍 Ses var! Bay bay Windows.
Huawei Matebook D15 i3 Intel ve türevlerini kullanıp ses sorunu yaşayanlara müjde olsun.
@Fatihkur hocam bak :)
@ViolinTR sizde arıyordunuz sanırım.

Ah be hocam askerdeyim bayağı oldu laptopu satalı ama yine de unutulmamak güzel bir şeymiş. Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı