Çözüldü Huawei Matebook D15 için hangi güncellemeler yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Essssss

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben yeni bilgisayar aldım ama hiç anlamıyorum internetten aldığım için kurulumunu kendim yaptım. Güncelleme yapmam gerekiyor mu? İnternette güncelleme falan diyor nasıl yapılır? Model Huawei Matebook D15 AMD Ryzen 5

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle Windows Update ile bütün güncellemeleri gerçekleştir. Güncellemelerin hepsi yüklendikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Windows Update işlemlerinden sonra aşağıdaki linkten hangi işletim sistemini kullanıyorsan ona tıkla ve güncel GPU sürücüsünü indir. 22.8.2'yi indirebilirsin mesela.

GPU sürücüsünden sonra chipset sürücüsü kurman yeterli olacaktır. Yine aşağıdaki linkten işletim sistemine tıkla ve "AMD Chipset Drivers" seçeneğini indir. Kurulum esnasında tüm seçenekler işaretli olsun ve kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Bunlar dışında WLAN, Bluetooth, ses, parmak izi gibi sürücülere ulaşmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsin. Aşağıda "Sürücü İndir" kısmı mevcut.
Öncelikle Windows Update ile bütün güncellemeleri gerçekleştir. Güncellemelerin hepsi yüklendikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Windows Update işlemlerinden sonra aşağıdaki linkten hangi işletim sistemini kullanıyorsan ona tıkla ve güncel GPU sürücüsünü indir. 22.8.2'yi indirebilirsin mesela.

GPU sürücüsünden sonra chipset sürücüsü kurman yeterli olacaktır. Yine aşağıdaki linkten işletim sistemine tıkla ve "AMD Chipset Drivers" seçeneğini indir. Kurulum esnasında tüm seçenekler işaretli olsun ve kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Bunlar dışında WLAN, Bluetooth, ses, parmak izi gibi sürücülere ulaşmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsin. Aşağıda "Sürücü İndir" kısmı mevcut.

Çözüm

GPU sürücüsünden sonra chipset sürücüsü kurman yeterli olacaktır. Yine aşağıdaki linkten işletim sistemine tıkla ve "AMD chipset drivers" seçeneğini indir. Kurulum esnasında tüm seçenekler işaretli olsun ve kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Bunlar dışında WLAN, Bluetooth, ses, parmak izi gibi sürücülere ulaşmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsin. Aşağıda "sürücü indir" kısmı mevcut.

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı