Huawei Matebook D15 menteşeden ses geliyor

Babek1984

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan 1 hafta önce Huawei Matebook D15 aldım. Aldığımdan bu yana sağ üst taraftan çıt deye bir ses geliyor. İlk başta beni rahatsız etmiyordu ama sonradan bu sesin giderek arttığını fark ettim ve sol üst taraftan da attık ses geliyor. Sizce bu neden olabilir bu sorun? Beni aşrı rahatsız ediyor. Artık bilgisayarı açasım bile gelmiyor.
Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden servise gitmiyorsun?

Servise gitmeyi uzun bir süredir düşünüyorum. Amma ailem diyor ki: Oğlum sonuçda bilgisayar açıldığında ses gelmesi normal o yüzden servise gitmedim lakin tez bir zamanda servise gideceğim bir de bu ses tam olarak menteşeden gelmiyor gibi sol üst tara elimle bastırdığımdada bu sesin geldiğini duyuyorum.

Merhaba. Bundan 1 hafta önce Huawei Matebook D15 aldım. Aldığımdan bu yana sağ üst taraftan çıt deye bir ses geliyor. İlk başta beni rahatsız etmiyordu ama sonradan bu sesin giderek arttığını fark ettim ve sol üst taraftan da attık ses geliyor. Sizce bu neden olabilir bu sorun? Beni aşrı rahatsız ediyor. Artık bilgisayarı açasım bile gelmiyor.
Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Hocam merhaba. Sorun hâla devam ediyor mu? Devam ediyorsa da arttı mı yoksa hâla aynı düzeyde mi? Bende de var da aynı sorun.

Hocam merhaba. Sorun hâla devam ediyor mu? Devam ediyorsa da arttı mı yoksa hâla aynı düzeyde mi? Bende de var da aynı sorun.

Merhaba evet sorun hâlâ davam ediyor amma bir sıkıntı yok benim birkaç arkadaşımdada bu bilgisayar var aynı sorun az da olsa onlardada var yani anlayacağın üzere sorun xroniki tüm Matebook'larda aynı sorun var. Çok kafana takma bu sorunu bende öyle yapıyorum.

Hayır artmadı.Yani aynı düzeyde

Geri
Yukarı