Huawei Matebook D15 nasıldır?

Bütçe
12.5K

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Başlıktaki gibi dostlar KYK kredisi ile üniversite için taksit taksit almayı düşünüyorum sizce nasıldır?

Son düzenleme:
Ne için kullanmayı düşünüyorsunuz.
Ders notları , gündelik kullanım için bir de seneye grafik tasarımı dersim var onun için de kullanmayı düşünüyorum .

İşinizi görür ama alırken bence Ryzen işlemcili olanı alin APU olarak AMD'yi daha başarılı görüyorum ben.

Şunu düşünüyorum hocam ama sen ne dersin sence nasıl ?

Şunu düşünüyorum hocam ama sen ne dersin sence nasıl?

Hocam vatan zorunlumu.

Acer Aspire 3 11.Nesil Core i5 1135G7 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Acer Aspire 3 11.Nesil Core i5 1135G7 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da zorunlu ise bu da olabilir hem SSD daha fazla hem de harici ekran kartı var bu işinizi daha rahat görür.

Hocam vatan zorunlumu.

Hocam bir tek o fiba banka kredisi veriyor başka bir yerde böyle taksit yapılır mı bilmiyorum ama başka bir yerde böyle taksit yapabileceksem zorunlu değil.

Hocam vatan zorunlumu.

Acer Aspire 3 11.Nesil Core i5 1135G7 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Acer Aspire 3 11.Nesil Core i5 1135G7 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da zorunlu ise bu da olabilir hem SSD daha fazla hem de harici ekran kartı var bu işinizi daha rahat görür.
Bakayım hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı