Huawei Matebook D15 şarj vs internet menüleri görünmüyor

meral1005

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben çok geri zekalı bir insan olduğumdan bilgisayarımın çekirdeklerini mi ne silmişim. Konuya hakim arkadaşım öyle diyor. Bilgisayarımdaki şarj yerini göremiyorum, interneti açamıyorum, ayarlar kısmında birkaç yere bakamıyorum falan filan. Silinenleri kurtarmak için bastım falan asla gelmedi, kurtarma şeysini bile silmişim. Başka bilgisayardan sürümü indirdim, USB'ye yollayıp çalıştırdım. Bu sefer de "onedriver" hatası var birkaç dakika sonra tekrar deneyin" dedi. Bundan sonra deneyince de hiçbir şey olmadı. Sıfırlama kısmına girdim, sıfırlanmıyor. Onun da çekirdeğini silmişsin, dediler bana. Ne yapabilirim?

Ayarlar > Windows Uptade kısmına girebiliyor musunuz ?
Eğer bu kısma girebiliyorsanız orda olan güncellemeleri yapabilirsiniz. Belki sorununuz düzelir
Hayır, yapamam. Çünkü wifi'yı açan dosyayı silmişim. İnterneti kullanamıyorum. Çubuğun sağındaki her şey de silinmiş. Bunlarla alaklı hiçbir işlemi yapamıyorum. Parlaklığı bile ayarlayamıyorum.

Eğer bu kısma girebiliyorsanız orda olan güncellemeleri yapabilirsiniz. Belki sorununuz düzelir
Sildim diye bahsettiğim dosyalar da bunlardı sanırsam.

Dosya Ekleri

• 20240324_143421.jpg
    20240324_143421.jpg
    274,7 KB · Görüntüleme: 3
  • 20240324_143542.jpg
    20240324_143542.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 3
  • 20240324_143919.jpg
    20240324_143919.jpg
    195,1 KB · Görüntüleme: 3
Hayır, yapamam. Çünkü wifi'yı açan dosyayı silmişim. İnterneti kullanamıyorum. Çubuğun sağındaki her şey de silinmiş. Bunlarla alaklı hiçbir işlemi yapamıyorum. Parlaklığı bile ayarlayamıyorum.

Sorununuzu en azından anladım. Format atma daha sağlıklı olur . Bu attığım video daha kolay gibi .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorununuzu en azından anladım. Format atma daha sağlıklı olur . Bu attığım video daha kolay gibi .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıfırlama kısmını denediğimde de sorun vermişti.

Şu an tekrar denediğimde yapmaya başladı. Gerçekten çok teşekkür ederim. Özellikle de saçma sapan sorularıma rağmen sabrınız için.
Rica ederim .Son attığım videodaki gibi yapıyorsunuz değil mi ?
Umarım sorununuzu hallolur. Olmazsa tekrardan yazarsanız yardımcı olamaya çalışırım. İyi günler.

Umarım sorununuzu hallolur. Olmazsa tekrardan yazarsanız yardımcı olamaya çalışırım. İyi günler.
Evet, son video ile yapıyorum. Tekrardan, çok teşekkür ederim. Size de iyi günler.

İnanmayacaksınız ama çok daha kötü bir şey oldu. İlk videoda widows11 indirmeden bahsediyordu. Onu yaptıktan sonra diğer bilgisayarım da benzet hale geldi. Oturup ağlayacağım.

Videoda böyle bir uyarı yoktu bende olması sıkıntı yaratır mı? Ne demeliyim?

Dosya Ekleri

• 20240324_152104.jpg
    20240324_152104.jpg
    145,4 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Evet, son video ile yapıyorum. Tekrardan, çok teşekkür ederim. Size de iyi günler.

İnanmayacaksınız ama çok daha kötü bir şey oldu. İlk videoda widows11 indirmeden bahsediyordu. Onu yaptıktan sonra diğer bilgisayarım da benzet hale geldi. Oturup ağlayacağım.

Videoda böyle bir uyarı yoktu bende olması sıkıntı yaratır mı? Ne demeliyim?
Birşey yaptınız mı?
Yapmadıysanız evet e basabilirsiniz.

Birşey yaptınız mı?
Yapmadıysanız evet e basabilirsiniz.
Diğer bilgisayarınızda sorun var mı şuan ?

Geri
Yukarı